Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Bormio+Livigno obóz narciarsko-snowboardowy

od 2 009.00 zł

Kierunek: WLOCHY / Santa Caterina Valfurva
Transport: autokar
Kod imprezy: MIO/SD3

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
OPIS:
BORMIO + LIVIGNO - W zeszłym roku bardzo Wam się spodobała ta opcja, więc w tym sezonie ponownie macie szansę zaliczyć 4 super ośrodki narciarskie, w tym kultowe Livigno! A do tego możliwość jazdy po zmroku, długie, pełne słońca i dobrze przygotowane trasy, a po stoku imprezy w fantastycznym towarzystwie - czego można chcieć więcej?

Alta Valtellina - malownicza dolina w Lombardii określana mianem „śnieżnego raju na Ziemi”. W tym regionie często odbywają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejsze stoki gwarantują niezapomniane przeżycia dla tych, którzy kochają sporty zimowe i nie wyobrażają sobie zimy bez jazdy na nartach czy snowboardzie. Trasy regionu Alta Valletina spełnią oczekiwania zarówno początkujących jak i tych którzy już nie pierwszy rok szusują zimą na stokach, a szczególnie zachwycą wielbicieli freeried'u. Jeździć będziecie na terenach narciarskich

Bormio - ośrodek narciarski położony w sercu doliny Alta Valltelina. Posiada około 50 km tras o różnym poziomie trudności. Znajduję się tu popularny stok „Stelvio” o długości ok. 10 km, który niejednokrotnie był areną rozgrywanego tu Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejszy snowpark położony na stoku Stella Alpina jest wręcz idealnym miejscem dla wielbicieli freestyle. Znajdziecie tu liczne fanboxy, raile oraz kickery o różnej wysokości.

Livigno - to kultowe miejsce, które trzeba odwiedzić. Dzięki swojemu mikroklimatowi miejscowość ta nazywana jest często "Małym Tybetem". Doskonałe położenie, gruba warstwa śniegu i perfekcyjnie przygotowane stoki stwarzają tu idealne warunki do przeżycia wymarzonych zimowych ferii. Udanemu wypoczynkowi sprzyja również wyjątkowo słoneczny klimat (ponad 300 słonecznych dni w ciągu roku) i strefa bezcłowych zakupów.

Santa Caterina Valfurva - położona jest na końcu doliny Valfurva i jest jedną z pierwszych stacji narciarskich w Alta Valtellina. Dla narciarzy i snowboardzistów wytyczono tu 35 km tras o rozmaitym stopniu trudności.

Cima Piazzi – Isolaccia - Cima Piazzi to niezwykle nasłoneczniony ośrodek narciarski, dzięki temu bywa nazywany “Happy Mountain“. Słoneczna atmosfera wraz z alpejską panoramą tworzą idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych. Obejmuje 30 km tras zjazdowych i 11 wyciągów.

Apres ski

Możliwość jazdy po zmroku oferuję jeden ze stoków w Bormio lub Santa Caterina Valfurva. Czynny w wybrane dni od godz 20.00 do godz. 23.00. Cena karnetu - 12 EUR/os. (dla uczestników do 17 r.ż) i 16 EUR/os. (dla uczestników powyżej 17 r.ż)

Kąpielisko termalne "Bormio Terme" - jest to idealne miejsce na relaks po całym dniu szusowania na stoku. Basen zewnętrzny i wewnętrzny, zjeżdżalnie oraz inne atrakcje czekają na Was. Cena (3 godz. na kąpielisku "Bormio Terme") - 16 EUR

Wycieczka do Livigno - miejscowości położonej w strefie wolnocłowej duty - free, gdzie będziecie mieć możliwość zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach + pojeździcie na tutejszych stokach. GRATIS!

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Milano*** - ten rodzinny hotel usytuowany jest nieopodal dolnej stacji gondoli na Cresta Sorbetta (2775 m). Tylko krótki spacer dzieli Was również od centrum miejscowości Santa Caterina Valfurva oraz 12 km od Bormio. Będziecie mieszkać w funkcjonalnie urządzonych pokojach 2-3 osobowych z łazienką i TV (bez łóżek piętrowych).

Odległość od najbliższych wyciągów ok 400 metrów.

CO JEMY:
2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. śniadanie kontynentalne wzmocnione, obiadokolacja 3 – daniowa serwowana Woda,kawa i hherbata do posiłków w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Pierwszy posiłek obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

PROGRAM:
NA STOKU

R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem trwają ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM

Wycieczka do Livigno w cenie! - dyskoteki, puby, kawiarnie i masa sklepów duty-free - to właśnie jest Livigno czekające na Was po zamknięciu stoków.

ZIMOWY CHILLOUT

Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z naszą BUT Kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie

białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

IMPREZY FAKULTATYWNE:

Możliwość jazdy po zmroku oferuję jeden ze stoków w Bormio lub Santa Caterina Valfurva. Czynny w wybrane dni od godz 20.00 do godz. 23.00. Cena karnetu - ok 14 EUR/os. (dla uczestników do 17 r.ż) i ok 18 EUR/os. (dla uczestników powyżej 17 r.ż)
Kąpielisko termalne "Bormio Terme" - jest to idealne miejsce na relaks po całym dniu szusowania na stoku. Basen zewnętrzny i wewnętrzny, zjeżdżalnie oraz inne atrakcje czekają na Was. Cena (3 godz. na kąpielisku "Bormio Terme") - ok 17 EUR

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów MIO/SD 3-4
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów MIO/SD 5
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 21.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 6.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, taksy klimatycznej 1,5€/os/dzień, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os

CENY SKIPASSÓW
Skipass 6 - dniowy (młodzieżowy karnet grupowy: 5 dni Bormio + 1 dzień Livigno) obejmujący ośrodki: Bormio, Santa Caterina Valfurva, Livigno, Cima Piazzi oraz Oga/San Colombano

MIO/SD 3 - ok 160 EUR -> ur. w 2002 i wcześniej
ok 148 EUR -> ur. w 2003 i później
MIO/SD 4 - ok 174 EUR -> ur. w 2002 i wcześniej
ok 160 EUR -> ur. w 2003 i później
MIO/SD 5 - ok 174 EUR -> ur. w 2002 i wcześniej
ok 160 EUR -> ur. w 2003 i później

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich i są niezależne od biura BUT.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 1,5 EUR/os/dzień. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Koniecznie trzeba zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV

Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
25.01.2019 - 03.02.2019
MIO/SD3
są wolne miejsca2009 PLN-Pokaż trasęRezerwuj


Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!