Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
Nie trzeba jechać w Alpy by móc szusować na fantastycznych stokach. Chopok ze skipassem już od 66 EUR/os czeka! Tutaj macie możliwość szusowania po prawie 50 km świetnie przygotowanych tras, sprawdzić swoje siły w Burton Snowpark, a po stoku korzystać z atrakcji miejscowości dzięki hotelowi położonemu w centrum.

Chopok - Jasna – ten ośrodek narciarski położony w Parku Narodowym Niżne Tatry oraz w dość bliskiej odległości od polskiej granicy jest największym na Słowacji i najnowocześniejszym w środkowej części Europy kompleksem narciarskim. Chopok (2024 m n.p.m) posiada korzystne ukształtowanie terenu i dobrze rozbudowaną infrastrukturę narciarską. Ośrodek oferuje prawie 50 km naśnieżanych, bardzo dobrze przygotowanych, szerokich tras, 30 nowoczesnych wyciągów i kolejek przez co może konkurować z mniejszymi tego typu alpejskimi kurortami.
Jeśli chcecie poszaleć to możecie wybrać się do Burton Snowpark na Otupnym (jednym z największych tego typu obiektów w Słowacji) lub zjechać jedną z kilku stref freerideowych.
Na odpoczynek proponujemy wybrać się na taras znajdującej się pod szczytem restauracji skąd możecie podziwiać przepiękną panoramę okolicy.

Apres ski

Tatralandia - to największy tego typu obiekt na terenie Słowacji, Polski i Czech. Tutaj możecie się zrelaksować i skorzystać z dużej ilości wypasionych atrakcji. Zimą kompleks ten oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów z wodą o niezwykłych właściwościach, 6 rur i zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale. Szczególnie przyjemny relaks zapewni Wam część Tropical Paradise, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Leżaki pod palmami, basen do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami to tylko część niespodzianek, które na Was czekają
Cena (3 godz. w Aquapark "Tatralandia") - ok. 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż

Niewątpliwie dodatkową atrakcją jest również możliwość jazdy po zmroku na dwóch oświetlonych trasach

Biela Púť (990m) oraz Priehyba-Záhradky (1590m). Stoki czynne nocą 7 dni w tygodniu w godzinach od 18.00 do 21.00 (tylko przy dobrych warunkach śniegowych). Na oświetlonym stoku Jasná – Biela Púť oprócz szusowania na nartach bądź desce możecie również nocą poszaleć na sankach)
Karnet na jazdy nocne - dodatkowo płatny 15 EUR/os.
Liczne, dobrze zaopatrzone wypożyczalnie oprócz sprzętu narciarskiego lub snowboardowego jako bonus oferują funtools - podnoszące adrenalinę narzędzia gwarantujące dobrą zabawę. W ośrodku Biela Púť możecie opanować jazdę na snowbiku (rowerze mającym zamiast kół-mininarty), skifoksie (sanko-nartach) oraz snowscoocie (snowboardzie z kierownicą).

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Smrek** – ulubiony hotel młodzieży na Słowacji, znajduje się w centrum miejscowości Liptovský Hrádok, 12 km od Liptowskiego Mikulasza. Na terenie hotelu do dyspozycji klientów restauracja, kawiarnia z TV, dostęp do internetu WI-FI. Pokoje 3-5 osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienką i TV. W pobliżu hotelu znajduje się supermarket, sklep, kawiarnie. Najbliższy stok znajduje się ok. 20 min jazdy od hotelu.

CO JEMY:
2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Pierwszy posiłek obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

PROGRAM:
NA STOKU

R’LAX & FUN
Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd jest dla tych, którzy z nartami czy snowboardem są na Ty
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM

ZIMOWY CHILLOUT
Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie

białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu - nagrody gwarantowane
alpejskie zawody w gry planszowe
Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

FAKULTETY:

Aquapark "Tatralandia" - 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż ( za pobyt 3 godz. w aquaparku)
Kręgle - ok. 13 EUR
Bilard- ok. 7 EUR

TRANSPORT:

1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu turnusy SMR 1-2 ok. godz. 18.00 turnusy SMR 3-4 ok. godz. 12.00 zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień wypoczynek na Słowacji śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
8 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu turnusy SMR 1-2 ok. godz. 9.00, turnusy SMR 3-4 ok. godz. 15.00, przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, taksa klimatyczna dla osób powyżej 18 lat - 3,5 EUR/os.

CENY SKIPASSÓW

Skipass 6 dni Jasna Północ - Południe ceny skipassów z sezonu 2016/2017

SMR 1- 4
54 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
84 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

SMR 5
66 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
96 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR
Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Aktualne informacje na stronie www.jasna.sk/pl

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna - 3,5 EUR/os. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!