Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 578 901 921

Chorwacja - Crikvenica - Adriatyk Water Camp

od 2 799.00 zł

Kierunek: CHORWACJA /
Transport: autokar
Kod imprezy: KROC0713

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
  • Mapa
Program:

Water Camp (14-18 lat)
Woda jest Twoim żywiołem i czujesz się w niej jak ryba? Jeśli tak, to ten obóz jest dla Ciebie! Oferujemy bogaty, wakacyjny wachlarz wodnych propozycji. Doskonalenie pływania w ciepłych wodach Adriatyku, nauka nurkowania z użyciem sprzętu ABC (płetwy, maska, rurka), nurkowanie na orientację – to tylko część naszych propozycji. Przez chwilę poczujesz się jak bohater ze „Słonecznego Patrolu”. Nauczysz się jak używać bojki SP w rożnych sytuacjach. Poznasz różne metody holowania człowieka w wodzie zarówno ze sprzętem jak i bez, oraz zapoznasz się z podstawami pierwszej pomocy. Te umiejętności wykorzystasz w symulowanej akcji ratunkowej na wodzie. Czeka Cię także plażowanie, wyścigi na rowerach wodnych i dmuchanych materacach. Poza zajęciami wodnymi, będzie czas na leżing, plażing, smażing oraz spacery o zachodzie słońca. Dla chętnych proponujemy poranny jogging i ćwiczenia wzmacniające. Z nami nie będziesz się nudził!

Dzień 1:
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię w stronę Chorwacji. Podczas przejazdu przewidywane są postoje.
Dzień 2:
Przyjazd do Crikvenicy  w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Wyjście na miasto, zapoznanie się z okolicą. Obiad, zakwaterowanie. Zajęcia w wodzie, rozpływanie, doskonaleni techniki pływania oraz zapoznanie się ze sprzętem Zebranie organizacyjne. Zapoznanie się uczestników z regulaminem obozu, regulaminem hotelu, omówienie planu obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Kolacja. Wieczorne poznawanie kurortu.
Dzień 3:
Śniadanie. Zapoznanie się z technikami korzystania ze sprzętu sprzętem ABC oraz bojką SP. Nurkowanie na orientację. Chillowanie na plaży. Obiad i sjesta. Wyjście do Aquarium w centrum Crikvenicy – cena ok. 5 EUR. Powrót na kolację. Wieczorna dyskoteka oraz wyjście na miasto.
Dzień 4:
Poranny rozruch. Śniadanie, całodniowy rejs statkiem na chorwackie wyspy. Na wyspie Krk zwiedzanie miejscowości Baška i czas wolny na kąpiele w morzu. Obiad na statku i rejs na wyspę Rab. Zwiedzanie stolicy wyspy. Słońce i relaks. Cena ok. 45 EUR. Kolacja
Dzień 5:
Śniadanie, wyjście do Adrenalia Parku – cena ok. 5 EUR. Obiad i sjesta. Gry i zabawy sportowe i rekreacyjne. Zapoznanie się z podstawami ratownictwa wodnego. Kolacja i talent show.
Dzień 6:
Śniadanie, Całodniowa wycieczka do jednej z najsłynniejszych jaskiń świata -Jaskinia Postojna- mającej blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasa turystyczna biegnie starym korytarzem rzeki Pivki, którą pokonuje się pieszo lub kolejką elektryczną. Cena ok. 52 EUR. Kolacja
Dzień 7:
Śniadanie  i całodniowa wycieczka do jednego z najpiękniejszych chorwackich Parków Narodowych, wpisanego na Listę UNESCO. Ten niezwykły park to 16 turkusowych jezior położonych Kolacja i następnie tańce na „ beach party”.
Dzień 8:
Śniadanie. Plażowanie, opalanie, kąpiele morskie, wyścigi na materacach. Odegranie sceny ratowniczej jak ze „Słonecznego Patrolu” Obiad i sjesta. Gra terenowa. Kolacja oraz wyjscie na miasto – flash mob.
Dzień 9:
Śniadanie i wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Ostatni spacer po mieście, czas na zakup pamiątek. Obiad i wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Chorwację, Słowenię i Austrię.
Dzień 10:
Kontynuacja przejazdu przez Czechy. Powrót do kraju w godzinach porannych.


Uwagi praktyczne:

Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Z uwagi na kamienisto-żwirową plażę, należy zabrać buty do wody. Wieczorne wyjścia na dyskoteki, tylko dla uczestników powyżej 16 roku życia. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania
się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/chorwacja

Do przekroczenia granic konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.  Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Crikvenica (ok. 900 km) ok. 13 godzin. Trasa przejazdu: Czechy, Austria, Słowenia. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz 8:00. Walutą w Chorwacji jest kuna 1 EUR – ok. 7,5 kun.


Zakwaterowanie

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
13.07.2022 - 23.07.2022
KROC0713
są wolne miejsca3049 PLN
2799 PLN
Last MinutePokaż trasęRezerwuj
21.07.2022 - 31.07.2022
KROC0721
są wolne miejsca3049 PLN-Pokaż trasęRezerwuj
29.07.2022 - 08.08.2022
KROC0729
są wolne miejsca3049 PLN
2949 PLN
PromocjaPokaż trasęRezerwuj
06.08.2022 - 16.08.2022
KROC0806
są wolne miejsca3049 PLN
2949 PLN
PromocjaPokaż trasęRezerwuj


Crikvenica, Chorwacja


Uderzenie lata 2022

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!