Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
Cortina d'Ampezzo to miejscówka położona w regionie Veneto, której nikomu nie trzeba reklamować! Znajdziecie tu najlepsze trasy i niepowtarzalny klimat włoskich Dolomitów. Do dyspozycji amatorów białego szaleństwa jest 140 km tras obsługiwanych przez 37 wyciągów. Bez względu na umiejętności każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Auronzo - ciekawe urozmaicenie głównie dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. 13 km dość łatwych tras z różnicą poziomów 706m.
Misurina - tutaj bardziej zaawansowani narciarze będą mogli spróbować swoich sił na czarnych i czerwonych trasach.
San Vito - 14 km czerwonych i niebieskich tras w otoczeniu skalistych szczytów. Tu się pojawi dylemat - zjeżdżać czy podziwiać widoki?

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Al Pelmo *** położony w spokojnej miejscowości Pieve Di Cadore oddalonej ok 20 km od Cortiny d'Ampezzo. Mieszkamy w 2-5 osobowych pokojach z łazienkami i TV. Możliwe łóżka podwójne i piętrowe. W hotelu znajduje się restauracja, bar, sala TV. W pobliżu znajduje się kryty basen.

CO JEMY:
2 posiłki dziennie w restauracji hotelowej bufet śniadaniowy oraz 3-daniowa obiadokolacja (napoje dodatkowo płatne!).

Pierwszy posiłek obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

PROGRAM:
NA STOKU

R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę
Na stoku jeździcie w trzech grupach zaawansowania - początkującej, średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Twoje błędy oraz w zależności od Waszego zaawansowania troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy mega zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM

ZIMOWY CHILLOUT

Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z naszą BUT Kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie

białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

IMPREZY FAKULTATYWNE:

Basen - ok.10 EUR / wejście
Dyskoteki - ok. 10 EUR / wejście

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów PEL/SD 1-5
1 dzień wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00-20.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek we Włoszech śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 7.00-10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

CENA NIE ZAWIERA:
Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, napojów do obiadokolacji, taksy klimatycznej 10,5 EUR/os; składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - płatne dodatkowo obowiązkowo 10 PLN/os.

CENY SKIPASSÓW
Skipass Dolomiti Card 6 dniowy (4 dni Cortina d'Ampezzo + 2 dni San Vito di Cadore)
PEL/SD 1
143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002
188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 2
143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002
188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 3
143 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002
188 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 4
180 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002
235 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002
PEL/SD 5
180 EUR dla osób urodzonych po 30.11.2002
235 EUR dla osób urodzonych przed 30.11.2002

Kaucja zwrotna za skipass 5 EUR
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 10,5 EUR/os .Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Koniecznie trzeba zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV

Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!