Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 578 901 921

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Mapa
Program:

1 dzień: 
wyjazd z Polski wg planu podróży. 
2 dzień: 
przyjazd do Paryża, zwiedzanie miasta: Trocadero, Pola Marsowe i Wieża Eiffla, Plac Concorde, Plac Vendome, Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny, Moulin Rouge, Dzielnica Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur. Obiadokolacja, przejazd do hotelu. 
3 dzień: 
śniadanie, pakowany lunch, przejazd do Paryża na dalsze zwiedzanie miasta: Ogrody Luksemburskie, Panteon, Dzielnica Łacińska, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame, Pont Neuf, krótkie zwiedzanie Luwru, Centrum Pompidou, rejs po Sekwanie. Obiadokolacja, powrót do hotelu. 
4 dzień: 
śniadanie, pakowany lunch, wyjazd do Disneylandu, całodzienny pobyt w parku: czekają na nas: relaksujący rejs wokół globu: „It’s a small World” i lot z Piotrusiem Panem, ekscytujące lasery Buzza Astrala, filiżanki Szalonego Kapelusznika, rejs wśród Piratów z Karaibów, zapierające dech w piersiach przejażdżki kolejkami: Big Thunder Mountain i Indiana Jones, a wieczorem - wspaniała parada, której nie można nie zobaczyć! Obiadokolacja, powrót do hotelu. 
5 dzień: 
śniadanie, pakowany lunch. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Calais, przeprawa do Anglii. Przejazd do Canterbury, zobaczymy (z zewnątrz) Katedrę – jedną z siedzib arcybiskupa Canterbury, duchowej głowy Kościoła Anglii; spacer po starym mieście. Wyjazd w dalszą drogę w kierunku Londynu. Przyjazd, zakwaterowanie u rodzin goszczących, obiadokolacja, nocleg. 
6 -7 dzień: 
śniadanie, pakowany lunch, wyjazd na zwiedzanie Londynu: Muzeum Figur Woskowych, London Eye, Pałac Buckingham, Parlament, Big Ben, Opactwo Westminster, Downing Street 10, Trafalgar Square, Oxford Street, British Museum, Piccadilly Circus, Tower Bridge. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski. 
8 dzień: 
powrót do kraju w godzinach popołudniowych.


Uwagi praktyczne:

Uczestnikami obozu mogą być wyłącznie osoby, które w dniu wyjazdu mają ukończone 12 lat. Na dzień przygotowania oferty wstęp do atrakcji turystycznych we Francji dozwolony jest tylko dla osób w pełni zaszczepionych (łącznie z dawką przypominającą); prosimy o śledzenie bieżących zmian na naszej stronie internetowej. 
Przejazd na trasie Wrocław - Paryż (ok. 1300 km) ok. 20 godzin. 
Przy zakwaterowaniu w hotelu we Francji pobierana jest kaucja w wysokości 15 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. 
Sugerowane kieszonkowe – minimum 80 EUR i 50 GBP. Część programu zwiedzania realizowana środkami komunikacji miejskiej. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Podczas podróży przerwa na posiłek, orientacyjny koszt posiłku ok. 8 EUR. 
Do przekroczenia granicy konieczny jest paszport.

UWAGA! Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/francja
www.gov.pl/web/dyplomacja/wielka-brytania


Zakwaterowanie
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


1. Paryż, Francja
2. Londyn, Wielka Brytania

Uderzenie lata 2022

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!