Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Program:

Program ramowy
DZIEŃ 1 wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!). Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzieleniu kierunków: Chorwacja i Włochy w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Przejazd nocny przez Czechy, Austrię.
DZIEŃ 2 AQUALANDIA w Lido Di Jesolo – numer 1 wśród europejskich parków wodnych– oaza rozrywki na ogromnej powierzchni 80.000 m2. 26 fantastycznych atrakcji, w tym Funnyland – zainspirowany światem komiksów, Park Adrenaliny – liczne zjeżdżalnie (jedna o wysokości aż 42 m i nachyleniu 60 stopni), największa w Europie 60-metrowa wieża do skoku na bungee, strefa plażowa – pustynny piasek, 9 metrowej długości rekin, deski surfingowe, tropikalny bar na plaży, animacje, przedstawienia, mnóstwo basenów… Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, pierwszy posiłek kolacja.
DZIEŃ 3 pobyt w hotelu – odpoczywamy, opalamy się, zażywamy kąpieli, bawimy się…
DZIEŃ 4 Jezioro Garda – przejazd łódką po największym i najczystszym jeziorze włoskim. Następnie spacer po urokliwym miasteczku Malcesine i wjazd kolejką na Monte Baldo, skąd rozciąga się fenomenalny widok na północną część jeziora oraz otaczające góry i miasteczka
DZIEŃ 5 GARDALAND – czeka Was tu ogrom atrakcji w krainach Fantasy, Przygody i Adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny, domy strachów i wiele innych…
DZIEŃ 6 pobyt w hotelu – odpoczywamy, opalamy się, zażywamy kąpieli, bawimy się…
DZIEŃ 7 WERONA i PADWA – romantyczne miasta z bogatą historią. W Weronie podążać będziemy śladami bohaterów dramatu Szekspira – Romeo i Julii, spacerując wąskimi uliczkami podziwiać będziemy Amfiteatr, pałace, zamki, place, mosty… Padwa zachwyci nas różnorodnością, tutaj nowoczesność styka się z pięknymi zabytkami, z których najważniejsze to bazylika Św. Antoniego, Kaplica Scrovegni, z jej bezcennymi  freskami Giotta, Plac Prato della Valle, słynny Uniwersytet. Zwiedzanie obiektów odbywa się z zewnątrz, w formie spaceru.
DZIEŃ 8 CANEVAWORLD RESORT – dwa parki w jednym miejscu! Całodniowa zabawa w parku rozrywki MOVIELAND oraz CANEVA AQUAPARK. Świat filmu, studiów filmowych, efektów specjalnych, uwielbianych bohaterów kina… Zachwyci Was też fantastyczny Aquapark w klimacie wysp karaibskich, z palmami, plażą oraz mega zjeżdżalnią BOOM, rwącą rzeką z pontonami czy wodospadem Water Jump
DZIEŃ 9 pobyt w hotelu – odpoczywamy, opalamy się, zażywamy kąpieli, bawimy się…
DZIEŃ 10 po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Wenecji, zwiedzanie w formie spaceru najważniejszych zabytków m.in. Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnica Św. Marka, Wieża Zegarowa, słynne weneckie mosty. Niewątpliwą atrakcją będzie przepłynięcie się słynnymi kanałami Wenecji. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski, nocny przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy.
DZIEŃ 11 Przyjazd do Pszczyny około południa. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.


Promocje:

BE FIRST

Ilość miejsc ograniczona!

do 30.12.2017 -300 zł

do 31.01.2018 -200 zł

do 31.03.2018 -100 zł

SKOT mały -50 zł

SKOT duży -100 zł

Super SKOT -150 zł

RODZEŃSTWO -50 zł

PRZYJACIELE od -50 zł

 


Uwagi praktyczne:

KAUCJA ZWROTNA
W wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga; pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają pierwszego dnia pobytu, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

W celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami, zalecamy dodatkowo zabranie karty EKUZ – EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (szczegóły na stronie www.ekuz.nfz.gov.pl/ wypoczynek/informacje-ogolne)

Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 €


Wycieczki:


Zakwaterowanie
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Cena zawiera
- transport autokarem LUX (AC, WC, DVD) - patrz rozkład jazdy
- 8 noclegów w hotelu
- wyżywienie 3 x dziennie
- suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekunów OK TOURS
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
- CD ze zdjęciami z turnusu
- pamiątkowe gadżety OK TOURS
Cena nie zawiera
- dopłaty do transportu - patrz rozkład jazdy
- suchego prowiantu w drodze do Włoch
- biletów wstępu do parków oraz kosztów programowych 140 €
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 25 €
- obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 €
- opłaty na TFG 10 zł

Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!