Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
NOWOŚĆ w naszej ofercie! TOP wśród miejscówek w Alpach. przepiękne widoki, szerokie trasy a do tego lodowiec - czego chcieć więcej od udanego wyjazdu zimowego?

Kaprun - miejscowość położona u stóp lodowca Kitzsteinhorn (3203 m.n.p.m), który wraz z miejscowością Zell Am See w dolinie jeziora Zeller See, tworzy jeden duży kompleks narciarski pod nazwą Europa Sportregion. Narciarze o każdym poziomie zaawansowania znajdą tutaj coś dla siebie. Ten jeden z najbardziej popularnych wśród polskiej młodzieży region w Alpach gwarantuje idealne warunki do zimowych szaleństw - ponad 135 km tras, w tym 50 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych oraz aż 20 km tras trudnych. Wielbiciele freestylu poczują się jak w niebie dzięki chociażby znajdującym się w każdym ośrodku fun parku. To tutaj również jest jedna z 2 w Austrii tras FIS-Bordercross,

Będziecie jeździć po następujących regionach

Lodowiec Kitzsteinhorn to więcej niż zwykły lodowiec. To szczególny lodowiec. Pierwszy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii i dodatkowo alpejskie przeżycia przez 365 dni w roku. Otoczony najwyższymi szczytami w Austrii stanowi początek największej, górskiej przygody. Tutaj znajdziecie tereny narciarskie położone na wysokości do 3029 m n.p.m!! Oznakowane trasy narciarskie mierzą łącznie 41 km. Łatwe nartostrady mają 12 km, średnie - 26 km, trudne - 3 km. Ośrodek posiada 23 wyciągi - 12 wyciągów orczykowych, 5 krzesełkowe, 2 linowe – małe i duże wagony, 1 kolejkę szynowa. Najdłuższa trasa prowadzi ze szczytu Langwiedbodwn, ma długośc 5 km, i różnicę poziomów 1000 m. Najtrudniejszy stok to Maurer o długości 0.9 km przy różnicy poziomów 312 m. A do tego znajdziecie tutaj zróżnicowane trasy dla freeriderów, trzy snowarki i największa w Austrii superpipe dla freestylerów – sportowa różnorodność na Kitzsteinhorn nie ma równych sobie.
Maiskogel Wyciągi znajdują się w miejscowości Kaprun. Oznakowane trasy narciarskie mierzą łącznie 20 km trudne 1 km , średnie 5 km, łatwe 14 km. Na narciarzy czeka 5 wyciągów – 1 magic carpet dla dzieci, 1 orczykowy, 2 krzesełkowe, 1 linowy – gondole. Tresy położone są na wysokości od 800 do 1675 m n.p.m. . Najdłuższy odcinek wynosi 7 km długości przy różnicy poziomów 875m.
Schmittenhöhe Wyciągi znajdują się bezpośrednio w Zell am See i Shuttdorf. Schmittenhöhe dysponuje łącznie 77 km tras (łatwe 25 km, średnie 27 km, trudne 25 km) oraz 26 wyciągami (9 orczyków, 10 krzesełek, 5 linowych – gondole małe, 2 linowe - duże wagony). Do nowości należą 6-osobowe wyciągi krzesełkowe na każdą pogodę z podgrzewanymi siedzeniami. Trasy rozciągają się na wysokości od 757 do 2000 m n.p.m. (70% stoków powyżej 1000 m n.p.m.). Najdłuższy trasa, Schutt ma 6 km, a różnica poziomów wynosi 1215 m, średni stopień trudności. Najtrudniejszą trasą jest Trass, która ma 4 km długości, z deniwelacją 737 m. Trasa zawodów Pucharu Świata.

Długości tras
50 km,65 km,20 km

ZAKWATEROWANIE:
SportClub Kitzsteinhorn (First Mountain Hotel Kaprun) - położony w miejscowości Kaprun zaledwie 900 metrów od stacji kolejki linowej Kaprun Gletscherbahn. Na terenie hotelu do dyspozycji obozowiczów restauracja, bar, sala z kominkiem, sauna (dodatkowo płatna), taras widokowy, piłkarzyki, przechowalnia sprzętu narciarskiego, Wi-Fi (dodatkowo płatne).

Będziecie zakwaterowani w pokojach 3-4 osobowych z łazienką i TV.

Najbliższy stok znajduje się ok. 3 min. jazdy od hotelu.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji śniadanie i obiadokolacja w formie buffetu oraz lunch pakiet na stok.

Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

PROGRAM:
NA STOKU
R'LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lightową jazdę i dobrą zabawę .Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia! Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride'u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku, jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę. Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

ZIMOWY CHILLOUT

Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu - nagrody gwarantowane
alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

FAKULTETY - APRES SKI

Tauren Spa Water World - fantastyczny wodny relaks w jednym z najnowocześniejszych ośrodku spa w Austrii. Cena za 3 h odjazdowej zabawy ok. 21 EUR/os
dyskoteka - ok 8 EUR/wejście
lodowisko - ok 5 EUR

TRANSPORT:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 14 tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek w Austrii śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach późnopopołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 12 tej, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Czechy
10 dzień przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

* przejazd w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os, taksy klimatycznej

Skipass Kaprun-Zell Am See 6 dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)

108 EUR urodzeni w latach 1999 i póżniej

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Obowiązkowo płatna taksa klimatyczna +15 EUR/osProponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!