Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
NOWOŚĆ! Narty biegowe w ALPACH? Tylko u Nas. Poczujcie prawdziwy zew wolności na profesjonalnie przygotowanych trasach biegowych w przepięknym alpejskim otoczeniu.

Kaprun - miejscowość położona u stóp lodowca Kitzsteinhorn (3203 m.n.p.m), który wraz z miejscowością Zell Am See w dolinie jeziora Zeller See tworzy swoiste eldorado narciarstwa biegowego.
Powiedzieć, że jedzie się w takie góry, aby biegać na nartach, to tak jakby oświadczyć, że leci się na Marsa. Tymczasem wokół Kaprun i sąsiedniego Zell am See jest 58 km wspaniałych tras biegowych, oznakowanych i niezbyt trudnych.
A dla wielbicieli jazd nocnych polecamy nocny bieg czterokilometrową nartostrada Schloss, oświetloną do godz. 22. Dla spragnionych naprawdę mocnych wrażeń treningowych region ten może zaproponować ciekawą opcję -> trasa biegowa na lodowcu Kitzsteinhorn znajdująca się na wysokości 3000 m.

ZAKWATEROWANIE:
SportClub Kitzsteinhorn (First Mountain Hotel Kaprun) - położony w miejscowości Kaprun zaledwie 900 metrów od stacji kolejki linowej Kaprun Gletscherbahn. Na terenie hotelu do dyspozycji obozowiczów restauracja, bar, sala z kominkiem, sauna (dodatkowo płatna), taras widokowy, piłkarzyki, przechowalnia sprzętu narciarskiego, Wi-Fi (dodatkowo płatne).

Będziecie zakwaterowani w pokojach 3-4 osobowych z łazienką i TV.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji śniadanie i obiadokolacja w formie buffetu oraz lunch pakiet na stok.

Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

PROGRAM:
BIEGÓWKI na MAXA
Propozycja zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych narciarzy biegowych
W zależności od poziomu zaawansowania poznacie m.in

Poznacie/udoskonalicie trzy techniki narciarstwa biegowego

naprzemianstronną - najczęściej stosowaną na nizinach cechującą się naturalnym chodem ludzkim

bezkrok - idealny do ćwiczenia mięśni brzucha, przydatny przy zjazdach oraz finiszach

jednokrok - technika pośrednia między techniką naprzemianstronną a bezkrokiem

Każde zajęcia rozpoczniemy od rozgrzewki w formie zabawy, potem przejdziemy do ćwiczeń zasadniczych aby nauczyć się technik biegu.
W drugiej części zajęć ruszymy na szlak by każdy mógł sprawdzić ile się nauczył podczas zajęć.
Przeprowadzimy analizę waszych postępu na podstawie nagrywanych filmów dzięki której skorygujemy ewentualne błędy.
Pod koniec obozu każdy uczestnik otrzyma dyplom z zaznaczonymi umiejętnościami, które zdobył na obozie.PO NARTACH
ZIMOWY CHILLOUT

Poza jazdą na biegówkach też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie

białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
zawody w ślizgach na byle czym – skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
wybór Super Luzaka i Super Luzaczki obozu - nagrody gwarantowane
alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

FAKULTETY - APRES SKI

Tauren Spa Water World - fantastyczny wodny relaks w jednym z najnowocześniejszych ośrodków spa w Austrii. Cena za 3 h odjazdowej zabawy ok. 21 EUR/os
dyskoteka - ok 8 EUR/wejście
lodowisko - ok 5 EUR

TRANSPORT:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 14 tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień wypoczynek w Austrii śniadanie, wyjście na trasy biegowe, zajęcia programowe, powrót do hotelu w godzinach późnopopołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
9 dzień śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 12 tej, przejazd przez Austrię, nocny przejazd przez Czechy
10 dzień przyjazd do Polski wg rozkładu jazdyINFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery na trasy biegowe, ubezpieczenie AXA Kontynenty

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów - w przypadku udawania się na trasy wyżej położone, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os, taksy klimatycznej


Ze skipasów będziecie korzystać tylko w przypadku korzystania z tras wysoko położonych (np. na lodowcu)

Skipass Kaprun-Zell Am See -> ceny skipassów z sezonu 2016/2017

1 dzień - ok 38 EUR/os

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATAKOWE:
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu do narciarstwa biegowego. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.60-80 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Obowiązkowo płatna taksa klimatyczna +15 EUR/os. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!