Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
NAJlepsze wakacje ever i imprezkowy czas to Party Zone! Na dobry start wjazd i welcome drink w Carnaby za free! Tylko z BUT !!! Strefa party i chillowanie w gronie NAJfajniejszych ludzi.

Dla podkręcenia włoskiej atmosfery, zabierzemy Cię do Wenecji - miasta miłości!

Po prostu wrzuć na luz i baw się z nami!

w prezencie dorzucamy BUT Card - kartę z promką 5-20% na zakupy pizzeriach, kawiarniach, lodziarniach...

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Marika*** - położony jet w tętniącej życiem dzielnicy Miramare, w bliskiej odległości od piaszczystej plaży, ok. 10 minut pieszo od klubu - Carnaby i bogatego życia nocnego. Hotel posiada dużą jadalnię serwującą dania kuchni włoskiej, windę, bar oraz taras słoneczny. Mieszkacie w pokojach 3-4 osobowych z łazienką, TV i klimatyzacją (dodatkowo płatna 4 EUR/doba/pokój), możliwe łóżka piętrowe.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie:

bufet śniadaniowy: wędlina, ser, marmolada, miód, płatki, mleko, kawa, herbata, sok

lunch (bufet): makaron, pizza lub lasagne, woda w cenie

kolacja (bufet): pierwsze danie, drugie danie + przystawki, sałatki, owoc lub deser, woda w cenie

W każdy piątek poczujesz smak prawdziwych Frutti di Mare!

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu z hotelu

PROGRAM:
zwiedzanie WENECJI

Wenecja to miasto marzeń które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu! Poczuj z nami romantyczną atmosferę i zabytki wśród morskich fal. Czeka Cię rejs tramwajem wodnym oraz weneckie must see czyli Plac Św. Marka z Bazyliką, Pałac Dożów, Most Westchnień, Canal Grande...

Chillout & strefa rozrywki

beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
nauka tańca na plaży z włoskim animatorem,
zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
zawody pływackie dla chętnych,
obozowe animacje na plaży,
karaoke i bitwa na głosy,
balonowa bitwa wodna,
city game,


PARTY zone

Zabierzemy Was do najlepszych klubów w Rimini, w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.

CARNABY 3Floor Disco - klub cieszący się największą sympatią młodzieży z całego świata. Możecie się bawić aż na 3 poziomach z których każdy czym innym Was zaskoczy. Pierwszy - The Cave- utrzymany w klimacie hip hopu i rapu; Drugi - The Dance Arena - gdzie każdy fan elektro i house poczuje jak bije serce dyskoteki. Trzeci poziom - Disco PUB- gdzie możecie się wyszaleć do woli w rytmach disco, rock and latino. :) Wstęp 10 EUR/os (Uwaga! Carnaby karnet 3 wejść w cenie 25 EUR/os)
ALTRAMONDO STUDIOS - miejsce które dzięki swojemu wystrojowi gwarantuje Wam iście nieziemską zabawę. To tutaj czekają na Was imprezy w pianie, mnóstwo animacji oraz najważniejsze: występy zaproszonych gości: czołówki europejskich DJów. Wstęp 15 EUR/os
PETER PAN - to styl, to dobra muzyka i nagłośnienie a świetni DJ’e gwarantują zabawę do białego rana. Wstęp 15 EUR/os
VILLA DELLE ROSE - jeden z najbardziej ekscytujących klubów, położony na wzgórzach Misano Adriatico, międzynarodowe przeboje muzyki dance i międzynarodowe towarzystwo. Wstęp 15 EUR/os
Beach Party YELLOW NIGHT - najgorętsza noc w Rimini też będzie, wjazd za free, (w których turnusach będziesz się bawił, śledź na stronie Carnaby KLIK)


ZOBACZ jak się bawimy:
Dzień 1
(niedziela)

wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, nocny przejazd przez Austrię

Dzień 2
(poniedziałek)

przyjazd do hotelu ok. godz 8.00, spotkanie organizacyjne, powitanie obozowiczów i kadry, przedstawienie programu letniego chillowania i wycieczek fakultatywnych,
walk around po Rimini, dowiecie się gdzie możecie korzystać z BUT Card - karty z promką 5-20% na zakupy pizzeriach, kawiarniach, lodziarniach...
zakwaterowanie i kolacja,
PARTY ZONE - na dobry start wjazd za free do CARNABY i WELCOME DRINK ! tylko z BUT !!!

Dzień 3
(wtorek)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do Mirabilandii (fakultatywnie),
dla chętnych wieczór w klubie Peter Pan

Dzień 4
(środa)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do San Marino (fakultatywnie),
bike tour po Rimini (wypożyczenie rowerów dodatkowo płatne),
dla chętnych wieczór w klubie Carnaby

Dzień 5
(czwartek)

chillout & strefa rozrywki
wycieczka do Rzymu (fakultatywnie),
dla chętnych wieczór w klubie Villa delle Rose

Dzień 6
(piątek)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do Aquafanu (fakultatywnie),
Eksplozja śródziemnomorskich smaków – degustacja Frutti di Mare
dla chętnych Beach Party YELLOW NIGHT

Dzień 7
(sobota)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do Piazza Cavour czyli do starożytnej części Rimini (dla chętnych),
dla chętnych wieczór w klubie Carnaby lub Altramondo z gwiazdą wieczoru

Dzień 8
(niedziela)

chillout & strefa rozrywki,
shopping w Le Befane
dla chętnych wieczór w klubie Carnaby lub w Altramondo z Piana Party

Dzień 9
(poniedziałek)

śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 8.00, przejazd do WENECJI, przepłynięcie tramwajem wodnym na plac Św. Marka, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zakup pamiątek,
wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 21.00, nocny przejazd przez Włochy, Austrię

Dzień 10
(wtorek)

przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy


IMPREZY FAKULTATYWNE:
Cena w EUR - płatna na obozie
Cena w PLN - płatna przed obozem

MIRABILANDIA (wycieczka całodniowa) - ogromne wesołe miasteczko z atrakcjami wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Mrożące krew w żyłach kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto pokazy skoków do wody, pokaz rewii na lodzie, występy kaskaderów oraz wiele innych atrakcji zakończonych spektaklem sztucznych ogni i laserów - niesamowite wrażenia gwarantowane!
Cena: 35 EUR / 150 PLN

AQUAFAN (wycieczka całodniowa) - niezapomniane szaleństwo w największym wodnym parku Europy! Czeka na Was 5 ogromnych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami wodnymi, sztuczna fala, pontony, a ponadto do dyspozycji wszystkich gości leżaki umożliwiające przyjemny relaks w otoczeniu bujnej roślinności. Na terenie obiektu kuszą również restauracje i liczne sklepiki.
Cena: 25 EUR / 108 PLN

RZYM (wycieczka całodniowa) - podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu! To miasto kusi każdego, kto pragnie przemierzyć te same ścieżki, którymi niegdyś przechadzali się rzymscy mężowie stanu, filozofowie oraz papieże. W czasie tej wycieczki zwiedzicie stolicę Włoch, położoną na siedmiu wzgórzach, która jest miejscem niezwykłym, obfitującym w różnego rodzaju zabytki kultury i sztuki. Przewodnik pokaże Wam najpiękniejsze miejsca m. in.: Forum Romanum, Panteon, Kapitol, Watykan wraz z Placem i Bazyliką św. Piotra.
Cena: 65 EUR / 280 PLN

SAN MARINO (wycieczka popołudniowa) - jedno z najmniejszych państw świata, a za razem najstarsza republika w Europie zachwyci Was swoim urokiem. Zwiedzicie najważniejsze i najpiękniejsze zabytki tej enklawy: twierdze La Rocca o Guaita wznoszącą się na wzgórzu, katedrę św. Marino oraz Palazzo Pubblico, czyli ratusz miejski. Zapraszamy do odwiedzania najstarszej republiki w Europie!
Cena: 20 EUR / 86 PLN

BUT PAKIET San Marino, Rzym, Aquafan - przy zakupie 3 wycieczek oszczędzasz 5 EUR!
Cena: 105 EUR / 452 PLN

TRANSPORT:


INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

CENA NIE ZAWIERA:


dopłat transportowych (zakładka transport), dopłaty programowej, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów wstępów na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

INFORMACJE DODATKOWE:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 16 EUR (taksa klimatyczna) oraz dopłata programowa obejmująca wycieczkę do Wenecji 20 EUR. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godziny 8.00.
Planowana liczna uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie zimy 2020

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!