Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz Chill Out Zone

od 1 719.00 zł

Kierunek: GRECJA / Platamonas
Transport: autokar
Kod imprezy: OLY/SD1

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
Wyobraź sobie rajskie wakacje! Śródziemnomorski klimat, malownicze górskie krajobrazy, szerokie, piaszczyste plaże otulone błękitem morza. W tym roku zabieramy Cię na Riwierę Olimpijską, a dokładniej do Olympion Melathron Hotel and Bungalows. Basen zewnętrzny z tarasem, leżakami, ogród, bar przy basenie, recepcja 24 h bezpłatne WiFi i totalny relax. To wszystko tylko TU! #RELAX&CHILL. #MOJEWIELKIEGRECKIEWAKACJE

SPRAWDŹ ATRAKCJE:
Turystyczne kurorty tętniące wakacyjnym życiem z widokiem na górę bogów
Nei Pori - typowy nowoczesny, rozrywkowy ośrodek z piękną plażą i nadmorskim bulwarem pełnym kawiarenek i barów
Platamon - greckie miasteczko z portem rybackim, przystanią dla jachtów i z legendarną bizantyjską twierdzą z X wieku wzniesioną na wzgórzu z cudowną panoramą na Zatokę Termajską (zobacz film). To tutaj miało się mieścić starożytne miasto Heraklion i jak podają źródła historyczne, tędy przemierzał Herkules wykonując jedną z 12 prac.

Tutejsze rozległe, piaszczyste plaże nagradzane są Błękitną Flagą, a międzynarodowy Festiwal Olimpu co roku przyciąga tysiące turystów.

GDZIE MIESZKAMY:
Olympion Melathron Hotel and Bungalows - kameralny hotel położony między górami a morzem, w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności i ok. 80 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. W 10-15 minut dotrzemy do centrum Platamon i Nei Pori, turystycznych miejscowości tętniącym wakacyjnym życiem.
Udogodnienia hotelowe: basen zewnętrzny z tarasem i z leżakami, ogród, bar przy basenie, recepcja 24 h, restauracja hotelowa
Zakwaterowani będziemy w bungalowach w pokojach 4-osobowych z balkonem. Wyposażenie pokoi: 1 duże podwójne łóżko, 1 łóżko piętrowe, klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów, TV, bezpłatne WiFi.
Co jemy:
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu, woda do posiłków w cenie, dania kuchni greckiej i śródziemnomorskiej. Posiłki serwowane w bufecie głównego budynku (hotelu). Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek - śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu.

Atrakcje czyli jak wypoczywamy:
Chillout & strefa rozrywki. W te wakacje bawimy się na całego! Jeśli jesteś fanem "Mamma Mia" i uwielbiasz Grecki Klimat sprawdź Nasz program! Codzienne InstaStories i najlepsze na świecie foteczki murowane:)
Chillout & Strefa Rozrywki:

beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
talent show i wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu,
zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
obozowe animacje na plaży i na basenie,
karaoke i bitwa na głosy,
balonowa bitwa wodna,
city game


ZOBACZ jak się bawimy:
Dzień 1(wtorek)
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry
Dzień 2(środa)
przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, kolacja,powitanie obozowiczów, przedstawienie programu chillowania i wycieczek fakultatywnych,
walk around czyli runda po Nei Pori
Dzień 3(czwartek)
chillout & strefa rozrywki, wycieczka na Meteory (fakultatywnie),WIELKA INTEGRACJA obozowiczów w greckim stylu
Dzień 4(piątek)
chillout & strefa rozrywki,
Dzień 5(sobota)
wycieczka do ruin zamku Platamon, skąd rozpościera się piękna panorama na Zatokę Termajską (w cenie),
Dzień 6(niedziela)
chillout & strefa rozrywki,wycieczka do Aten (fakultatywnie),
Dzień 7(poniedziałek)
chillout & strefa rozrywki
Dzień 8(wtorek)
chillout & strefa rozrywki, Rejs na Skiathos (fakultatywnie),
Dzień 9(środa)
śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, wyjazd ok. godz. 19.30, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry
Dzień 10(czwartek)
przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy


IMPREZY FAKULTATYWNE

Cena w EUR - płatna na obozie
Cena w PLN - płatna przed obozem

METEORY (wycieczka całodniowa) – to jeden z najciekawszych zakątków Grecji. Skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy. (Wstęp do klasztoru płatny dodatkowo 3 EUR)
Cena: 35 EUR/ 158 PLN

ATENY (wycieczka całodniowa) – stolica Grecji to piękne miasto, które kusi swoją historią i licznymi zabytkami. Zwiedzanie zaczniemy od portu Pireus do którego dotrzemy w godzinach rannych. Następnie udamy się do Stadionu Panatejskiego (pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie), dalej zobaczymy świątynie Zeusa, Zapion i Łuk Hadriana. Dalej czeka na Nas Akropol ze swoimi świątyniami: Partenon i Erechtejon. Obejrzymy również Odeon, Teatr Dionizosa, Agore Grecą i Agorę Rzymska, Pałac Parlamantu z grobem nieznanego żołnierza gdzie zobaczymy zmianę warty w wykonaniu Gwardii Narodowej -Evzonów.
Cena: 45 EUR/ 203 PLN

REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – „Mamma Mia” to właśnie ta grecka wyspa leżąca w archipelagu Sporad zagrała w filmie! Czeka cię wędrówka ocienionymi uliczkami biało-niebieskiego miasteczka, a w drugiej części wycieczki kąpiel morska przy plaży Kukunaries, gdzie woda skrzy się od zawartych w piasku drobinek miki. Zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.

Cena: 45 EUR/ 203 PLN

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Cena zawiera:
zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena nie zawiera:
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępów na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 3,5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,5 PLN. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Planowana liczba uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
29.06.2021 - 08.07.2021
OLY/SD1
są wolne miejsca1919 PLN
1719 PLN
P03-Zimowa promocjaPokaż trasęRezerwuj
06.07.2021 - 15.07.2021
OLY/SD2
są wolne miejsca1919 PLN
1719 PLN
P03-Zimowa promocjaPokaż trasęRezerwuj
13.07.2021 - 22.07.2021
OLY/SD3
są wolne miejsca1919 PLN
1719 PLN
P03-Zimowa promocjaPokaż trasęRezerwuj
20.07.2021 - 29.07.2021
OLY/SD4
są wolne miejsca1919 PLN
1719 PLN
P03-Zimowa promocjaPokaż trasęRezerwuj


Uderzenie zimy 2020

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!