Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz Chill out Zone wylot z Wrocławia

od 2 464.00 zł

Kierunek: BULGARIA / Złote Piaski
Transport: samolot
Kod imprezy: ZDS/WR1

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
OPIS:
Beztroska, szybka podróż samolotem a do tego cały pakiet pełnego luzu na wakacjach. Słońce, plaża i szum morza, a wieczorem możliwość zabawy w słynnych już klubach Złotych Piasków, oczywiście pod okiem naszej niezawodnej kadry.
Wakacje all inclusive - czekamy na Ciebie w Bułgarii!
ZŁOTE PIASKI - perła Bułgarskiej Riwiery, najbardziej popularna letnia miejscówka dla młodzieży z całego świata, gdzie można bawić się i relaksować, poznać niesamowitych ludzi i zawrzeć wspaniałe przyjaźnie. Oprócz wspaniałej plaży, miejsce to proponuje niepowtarzalny bałkański klimat, skąpane w słońcu gorące morze, tętniącą życiem promenadę, kluby i kawiarnie a do tego gwarancję dobrej pogody.
GDZIE MIESZKAMY:
Hotel Zdravetz**** - jedyny taki hotel położony pośród malowniczej zieleni parkowej i zaledwie 120 m od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 4-osbowych z łazienką i balkonem ze stolikiem i krzesłami. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, lodówkę, TV oraz klimatyzację w cenie. Do dyspozycji Gości basen z leżakami i parasolami bezpłatnie, recepcja, kantor wymiany walut, mini market i 2 windy oraz bezpłatne Wi-Fi na terenie lobby hotelowego, kącik internetowy (dodatkowo płatny).
CO JEMY:
ALL INCLUSIVE (kuchnia bułgarska). Śniadanie, obiad, popołudniowa przekąska, kolacja. Napoje (cola, sok, woda, kawa, herbata) w lobby barze dostępne od 11 do 22. W porze podwieczorku słodkie przekąski oraz kawa/herbata.
Pierwszy posiłek zimna kolacja w dniu przyjazdu do hotelu.
Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu
PROGRAM:
LETNI CHILL OUT & STREFA ROZRYWKI

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza odpoczynkiem i clubbingiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

słoneczne kąpiele na plaży i słodkie lenistwo nad hotelowym basenem
kąpiele w Morzu Czarnym
spacery, podziwianie bałkańskiego kurortu, shopping
zajęcia fitness prowadzone przez miejscowych animatorów
turnieje sportowe z nagrodami m.in. frisbee, siatkówka plażowa, water polo
aqua aerobic
gry miejskie
między hotelowe zawody o WIELKIEGO ARBUZA
wybór Miss i Mistera Wakacji - dla zwycięzcy pizza
Mega integracja - m.in. wyścigi w workach, przeciąganie liny, rzut w dal, wyścig w foli (uczestnicy skierowani w różnych kierunkach zostają spięci folią, a ich zadaniem będzie dotrzeć do celu), baloniada, piłkolandia, bicie piany tradycyjną trzepaczką na czas i wiele innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez Waszych wychowawców


DYSKOTEKI

Prawdziwa zabawa w doborowym towarzystwie w top klubach Złotych Piasków
Zabierzemy Cię do najlepszych dyskotek w mieście (m.in. Bonkers, Papaya, PrClub, Arrogance,) w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziesz w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście


BUT Card - GRATIS !!!

Zyskaj przywileje z BUT Card i baw się z przyjaciółmi w Złotych Piaskach
Jesteś dla nas wyjątkowy, dlatego specjalnie DLA CIEBIE stworzyliśmy BUT Card, która uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek (5-20%) w polecanych przez Nas miejscach pizzerie, kawiarnie, lodziarnie czy sklepy z pamiątkamiIMPREZY FAKULTATYWNE:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

UV NEON PARTY- HIT lata 2017! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście
Cena 8 EUR/35 PLN

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana) W cenie bezpłatne wejścia, bezalkoholowy welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.
Cena 12 EUR/52 PLN

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) – bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.
Cena 25 EUR/ 108 PLN

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) – całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River
Cena 18 EUR/ 77 PLN

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców.
Cena 30 EUR/ 129 PLN

TRANSPORT:
1 dzień
wylot z Wrocławia do Warny (długość lotu ok. 3h) w godzinach wieczornych, transfer do hotelu (ok. 30min.), zakwaterowanie, nocleg
2-10/11 dzień
śniadanie, wypoczynek w Bułgarii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
11/12 dzień
śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, obiad, transfer na lotnisko w Warnie, wylot z Warny do Wrocławia


Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bułgarian Air Charter. Limit bagażu 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny.
Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2,5 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
Wrocław Port Lotniczy Wrocław- Strachowice. Zbiórka Hala Odlotów -> Stanowisko BUT położone będzie przy PUNKCIE check-in.


Cena zawiera:

przelot samolotem linii Bulgarian Air Charter na trasie Wrocław–> Warna–> Wrocław i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY
Cena nie zawiera:

wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat, dopłaty lotniskowej płatnej obowiązkowo (100 PLN/os.), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +15 PLN/os.)
Informacje dodatkowe:
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Obowiązkowa dopłata lotniskowa wynosi 100 PLN/os. Obowiązkowa dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 140 PLN/os. Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bulgarian Air Charter. Limit bagażu 20 kg bagaż+5 kg bagaż podręczny. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
02.07.2018 - 12.07.2018
ZDS/WR1
są wolne miejsca2614 PLN
2464 PLN
P03-Poczuj Smak WakacjiPokaż trasęRezerwuj
12.07.2018 - 23.07.2018
ZDS/WR2
są wolne miejsca2514 PLN
2364 PLN
P03-Poczuj Smak WakacjiPokaż trasęRezerwuj
23.07.2018 - 02.08.2018
ZDS/WR3
są wolne miejsca2614 PLN
2464 PLN
P03-Poczuj Smak WakacjiPokaż trasęRezerwuj
02.08.2018 - 13.08.2018
ZDS/WR4
są wolne miejsca2514 PLN
2364 PLN
P03-Poczuj Smak WakacjiPokaż trasęRezerwuj
13.08.2018 - 23.08.2018
ZDS/WR5
są wolne miejsca2614 PLN
2464 PLN
P03-Poczuj Smak WakacjiPokaż trasęRezerwuj


Uderzenie lata 2018

Już wkrótce najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!