Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz Chill out Zone wylot Wrocław

od 2 494.00 zł

Kierunek: BULGARIA / Złote Piaski
Transport: samolot
Kod imprezy: ZDS/WR5

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
Opis:

Tutaj czeka Cię wakacyjna przygoda, GRATIS rejs statkiem oraz POOL PARTY, plaża, słońce, zabawa w dyskotekowych rytmach oraz wyżywienie w opcji ALL INCLUSIVE w hotelu. Czego chcieć więcej?

Jeśli myśląc o idealnym obozie wyobrażacie sobie błogie lenistwo, słońce, plaża, morza szum a do tego hotel **** gwarantujący powiew luksusu oraz oczywiście dobrą zabawę w doborowym towarzystwie to wyjazd do Złotych Piasków jest stworzony właśnie dla WAS!

ZŁOTE PIASKI – miasto położone 16 km na północ od Warny to Perła Bułgarskiej Riwiery. To miejsce kusi tysiącem atrakcji- słońce, szeroka i piaszczysta plaża, czyste wody Morza Czarnego, przemili mieszkańcy i niepowtarzalny bałkański klimat. W Złotych Piaskach znajdziecie liczne ludowe knajpki, kawiarnie, kluby, promenady, deptaki i szalone dyskoteki, które powodują, że czujecie się jak w turystycznym centrum Europy.

Gdzie mieszkamy:

Hotel Zdravetz**** - jedyny taki hotel położony pośród malowniczej zieleni parkowej, w odległości 200 m od plaży i nadmorskiej promenady. Będziecie mieszkać w pokojach 4-osobowych z łazienką. W każdym z pokoi znajduje się telefon, lodówka, TV oraz klimatyzacja za free! Każdy pokój posiada balkon ze stolikiem i krzesłami.
Do waszej dyspozycji jest basen z leżakami i parasolami bezpłatnie, recepcja, kantor wymiany walut, mini market i 2 windy. Na terenie lobby hotelowego dostępne jest WI-FI (bezpłatnie) oraz kącik internetowy (dodatkowo płatny).

Co jemy:

ALL INCLUSIVE (kuchnia bułgarska). Śniadanie, obiad, popołudniowa przekąska, kolacja. Napoje (cola, sok, woda, kawa, herbata) w lobby barze dostępne od 11.00 do 22.00. W porze podwieczorku słodkie przekąski oraz kawa/herbata.
Pierwszy posiłek- śniadanie drugiego dnia obozu
Ostatni posiłek- obiad + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Program:

CHILL & RELAX samolotem z WROCŁAWIA

IMPREZY w CENIE

- rejs statkiem wzdłuż wybrzeża - niezapomniana możliwość podziwiania wybrzeża Złotych Piasków z pokładu statku. Nie przegapcie okazji i poczujcie morską bryzę na twarzy
- POOL PARTY - specjalnie dla WAS! Impreza w basenie organizowana na terenie hotelu, prawdziwy DJ, muzyka i tańce! Udanej zabawy!

A POZA TYM

- słodkie lenistwo przy hotelowym basenie
- kąpiele w Morzu Czarnym i kąpiele słoneczne na plaży
- szalona zabawa w doborowym towarzystwie na dyskotekowym parkiecie
- city games
- rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka plażowa, piłka nożna)
- między hotelowe rozgrywki sportowe - dla zwycięzców nagrody!!
- karaoke - bo śpiewać każdy może...
- aqua aerobic w hotelowym basenie
- nauka podstawowych zwrotów bułgarskich- by żaden tubylec nie był Wam obcy
- zajęcia fitness prowadzone przez miejscowych animatorów
- gry i konkursy z nagrodami

GRATIS! BUT CARD!

Jesteście wyjątkowi, dlatego specjalnie DLA WAS stworzyliśmy BUT CARD, która tylko WAS uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek (5-10%) w polecanych przez Nas miejscach- pizzerie, kawiarnie, lodziarnie czy sklepy z pamiątkami

DYSKOTEKI
Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście (PrClub, Arrogance, Bonkers, Papaya), w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.
Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście

IMPREZY FAKULTATYWNE:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

ZUMBA WARSZTATY (4x1,5h) - energetyczne połączenie latynoskich rytmów, świetnej zabawy i choreografii sprawia, że zumba jest niekwestionowaną królową fitness klubów na całym świecie. Razem z naszym instruktorem wytańczcie sobie słoneczne i niezapomniane lato.
Cena 150 PLN

UV NEON PARTY- HIT lata 2016! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście
Cena 35 PLN/ 8 EUR

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana) W cenie bezpłatne wejścia, bezalkoholowy welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.
Cena 35 PLN/8 EUR

NIGHT POOL PARTY - kolejna NOWOŚĆ. Pool Party z prawdziwym DJ-em oraz piana party nocą!
Cena 35 PLN/8 EUR

WARNA+DELFINARIUM (wycieczka półdniowa) – zobaczycie m.in. Park Primorski, Port Warneński, czy Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium.
Cena 29 EUR/ 128 PLN

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) – bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.
Cena 25 EUR/ 110 PLN

NESSEBAR (wycieczka całodniowa) – starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX-wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża.
Cena 27 EUR/ 119 PLN

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) – całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River.
Cena 18 EUR/ 79 PLN

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga! do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców.
Cena 30 EUR/ 132 PLN

Jak jedziemy:

1 dzień - wylot z Wrocławia do Warny (długość lotu ok. 3h)w godzinach wieczornych, transfer do hotelu (ok. 30min.), zakwaterowanie, nocleg
2-10/11 dzień - wypoczynek w Bułgarii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
11/12 dzień - śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie,obiad, transfer na lotnisko w Warnie, wylot z Warny do Wrocławia

INFORMACJE TRANSPORTOWE

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bułgarian Air Charter. Limit bagażu- 20 kg bagażu + 5 kg bagaż podręczny.
Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 2,5 godziny przed planowaną godziną odlotu samolotu. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

Wrocław- Port Lotniczy Wrocław- Strachowice. Zbiórka Hala Odlotów -> Stanowisko BUT położone będzie przy PUNKCIE check-in.

Cena zawiera:

przelot samolotem linii Bulgarian Air Charter na trasie Wrocław–Warna–Wrocław i transfer lotnisko-hotel–lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry- kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena nie zawiera:

wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +15 PLN/os.).

Informacje dodatkowe:

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Obowiązkowa dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 230 PLN/os. Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bulgarian Air Charter. Limit bagażu- 20 kg bagaż+5 kg bagaż podręczny. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2017

Już 21 listopada najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!