Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz Chill Out Zone ze zwiedzaniem

od 2 209.00 zł

Kierunek: CZARNOGORA / Dobra Voda
Transport: autokar
Kod imprezy: DOB/WY8

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
Zwiedzanie i beztroski wypoczynek - poczuj szczyptę orientalnej egzotyki. Odkryj z nami najpiękniejsze zakątki Czarnogóry oraz Albanii! Wszystkie atrakcje w cenie.

Wypasione Wakacje to najbardziej oryginalna impreza tego roku!!! Baw się, zwiedzaj i wychilluj ...

Szczegóły w zakładce program SPRAWDŹ !

Czarnogóra to ukryty skarb wybrzeża Adriatyku ze wspaniałą bizantyjsko-wenecką architekturą. Ten niewielki kraj z spektakularnymi krajobrazami nazywany jest często bałkańskim Monaco. Korzystając z promieni słonecznych na wspaniałych plażach oblanych błękitem wód można podziwiać zielone wzgórza oraz wapienne klify, które są tutaj prawie na wyciągnięcie ręki.

Wypoczywać będziemy w Dobrej Vodzie, w jednej z czarnogórskich miejscowości turystycznych położonej niespełna 10 km od słynnego Baru. Dużą atrakcją miasteczka jest malownicza, łukowata plaża Veliki Pijesak.

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Palma to obiekt położony nad brzegiem morza tuż przy samej plaży z niesamowitym widokiem na majestatyczne góry pokryte soczystą zielenią, u stóp których pobrzmiewa historia miasteczka oblana błękitem Adriatyku i aurą śródziemnomorskiego klimatu.

Zakwaterowani będziemy w pokojach 3-4 os. z balkonem lub tarasem, łazienką, klimatyzacją, lodówką, TV i WiFi. Na terenie pensjonatu recepcja, bar i restauracja.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiad serwowany w formie lekkiego lunchu, obiadokolacja serwowana, składająca się z zupy, dania głównego, sałatki i deseru), woda do posiłków w cenie, menu dopasowane do polskich grup. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek - śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu.

PROGRAM:
The best of the coast Montenegro

STARY BAR miasto zwane bałkańskimi pompejami, zobaczymy ruiny zabytkowego średniowiecznego miasta, starą twierdzę będącą jedną z największych na wybrzeżu Adriatyku, odszukamy prawdopodobnie najstarsze drzewo oliwne w Europie Starą Maslinę.
REJS PO JEZIORZE SZKODERSKIM + ZWIEDZANIE CETINJE - rejs to zapierające dech w piersiach przeżycie. Niezapomniane widoki małych wysepek za średniowiecznym klasztorami oraz podziwianie różnych, rzadkich gatunków ptaków, tego wszystkiego doświadczycie podczas rejsu. a po rejsie zwiedzanie dawnej stolicy Czarnogóry Cetinje, która obecnie jest kulturalnym centrum kraju. Tutaj zobaczycie dzielnicę dyplomatyczną, monastyr oraz starówkę.
REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ + ZWIEDZANIE BUDVY - rejs po zatoce pozwoli Wam nacieszyć się zaskakującą przyrodą, obłędnymi widokami. A po rejsie zwiedzanie Budvy, to najstarsze miasto na wybrzeżu Czarnogóry i jednocześnie najbardziej popularny i modny kurort wakacyjny. Często bywa nazywana “Dubrownikiem w miniaturze”, a wszystko za sprawą niezwykłego Starego Miasta położonego na półwyspie i otoczonego murami obronnymi.

Orientalny klimat

ALBANIA - zwiedzicie 3 najważniejsze miasta: Szkodra - jest to jedno z najstarszych miast na terytorium Albanii i jej dawna stolica. Miasto położone jest w pięknej okolicy nad jeziorem Szkoderskim. Tutaj zwiedzicie między innymi: Stare Miasto oraz górującą nad miastem Twierdzę Rozafa, skąd roztacza się malowniczy widok na okolice. Stolica Albanii Tirana - pełna kontrastów i niespodzianek. Szerokie nowoczesne arterie sąsiadują z wąskimi zapuszczonymi uliczkami. Miasto pełne chaosu. Ruch uliczny jest tu naprawdę szalony, miasto głośne i tętniące życiem. Z pewnością nie będziesz się tu nudził! Kruji pełne uroku, magiczne, niewielkie miasteczko w centralnej Albanii, zwane Albańskim Krakowem. Zobaczycie charakterystyczny żółty zamek, przespacerujecie się malowniczymi uliczkami i zrobicie zakupy na drewnainym, tureckim bazarze.


Chill out & strefa rozrywki

beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
talent show i wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu,
zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
obozowe animacje na plaży,
karaoke i bitwa na głosy,
balonowa bitwa wodna,
city game,


ZOBACZ jak się bawimy:
Dzień 1
(niedziela)

wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę

Dzień 2
(poniedziałek)

przyjazd do hotelu ok. godz 14.00, zakwaterowanie, powitanie obozowiczów, przedstawienie programu chillowania i zwiedzania,
walk around czyli runda po okolicy, kolacja,
WIELKA INTEGRACJA obozowiczów

Dzień 3
(wtorek)

chillout & strefa rozrywki

Dzień 4
(środa)

wycieczka autokarowa do Starego Baru

Dzień 5
(czwartek)

wycieczka do Albani

Dzień 6
(piątek)

wycieczka Rejs po Zatoce Kotorskiej+Zwiedzanie Budvy

Dzień 7
(sobota)

chillout & strefa rozrywki

Dzień 8
(niedziela)

wycieczka Rejs po Jeziorze Szkoderskim+Zwiedzanie Cetinje

Dzień 9
(poniedziałek)

śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 15.00,
przejazd przez Bośnię i Hercegowinę, Chorwację

Dzień 10
(wtorek)

przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

IMPREZY FAKULTATYWNE

Cena w EUR - płatna na obozie
Cena w PLN - płatna przed obozem

AQUAPARK BUDVA – największy wodny park rozrywki na wybrzeżu Adriatyku, niesamowite zjeżdżalnie z kosmiczną prędkością zjazdu nawet 80 km/h, ogromna przestrzeń dla relaksu i dobrej zabawy. Obowiązkowy punkt programu aby ujarzmić gorące czarnogórskie słońce!
Cena 35 EUR / 150 PLN

TRANSPORT:
INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (zakładka transport), biletów wstępów na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

INFORMACJE DODATKOWE:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 10 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Planowana liczna uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!