Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
Zwiedzanie i beztroski wypoczynek! Wiedeń by night, rekreacyjny rejs wokół wyspy Krk, Rijeka kandydatka na Europejską Stolicę Kultury 2020 roku a do tego gorące, chorwackie słońce i malownicze krajobrazy.

Recepta na udane wakacje? Po prostu wrzuć na luz i baw się z nami!

Chorwacja to wspaniałe wakacyjne kurorty, zachwycające skaliste wybrzeża oblane przez ciepłe, lazurowe wody Adriatyku, dziewicza przyroda, malownicze wyspy z soczystą zielenią śródziemnomorskiej roślinności i oszałamiające widoki. Chorwacja to idealne wakacyjne miejsce na chwilę relaksu i zapomnienia po trudach roku szkolnego.

Wypoczywać będziemy w Kraljewicy, w jednym z zalanych słońcem nadmorskich kurortów Chorwacji nieopodal wyspy Krk z widokami jak z pocztówki. Kraljewica to Twój prawdziwy wakacyjny raj.

ZAKWATEROWANIE:
Uvala Scott ** - ośrodek wypoczynkowy malowniczo położony nad brzegiem morza w zatoce Dubno pośród śródziemnomorskiej roślinności z bezpośrednim, własnym zejściem na typowo chorwacką plażę. Kompleks Uvala Scott składa się z 11 pawilonów oraz budynku głównego na terenie którego znajduje się wszystko aby cieszyć się letnimi wakacjami m.in. recepcja, restauracja, caffe bar, sklep z pamiątkami, sklep spożywczy, dyskoteka. W sąsiedztwie znajduje się tawerna z pizzą oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Mieszkać będziecie w murowanych pawilonach, w pokojach 3-osobowych z łazienką.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie (kuchnia chorwacka). Śniadanie i kolacja w postaci bufetu, a obiad w postaci serwowanego dania. Napoje dodatkowo płatne.
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu do ośrodka
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w ośrodku

PROGRAM:
Wiedeń by night

WIEDEŃ - zobaczymy magiczne miasto inspiracji nad Dunajem po zachodzie słońca, jaśniejące pełnym blaskiem ulicznych latarni i specjalnego oświetlenia, które podkreśla detale i majestatyczność wiedeńskich, barokowych i secesyjnych budowli. Wiedeń nocą pozwala poczuć wyjątkową atmosferę i delektować się pięknem największych atrakcji. Zobaczymy m.in. Parlament, Ratusz, Teatr Cesarski. Przejedziemy też staromiejską obwodnicą czyli słynnym wiedeńskim Ringiem. Będziecie też mieli możliwość podziwiania wieczornej, naddunajskiej panoramy miasta z 65 metrowego Diabelskiego Młynu na Praterze albo zawirować na Pratertum czyli najwyższej na świecie karuzeli łańcuchowej, która wiruje z prędkością ok. 60 km/h (wstęp dodatkowo płatny ok. 11-12 EUR/os) albo wybrać jakąś prawdziwie ekstremalną rozrywkę.


The best of the coast

RIJEKA - jedno z piękniej położonych nadmorskich miast w Chorwacji w Zatoce Kvarnerskiej, wybrane na Europejską Stolicę Kultury 2020 roku! Podczas spaceru zobaczymy m.in. tętniącą życiem główną promenadę Korzo z wieżą zegarową, katedrę św. Wita, pałac gubernatora, port. Nie zabraknie też czasu na zakupy i słoneczny relaks.
REJS WOKÓŁ WYSPY KRK - podczas pół dniowego rejsu będziesz cieszyć się słońcem i niesamowitymi widokami


Chill out & strefa rozrywki

bajkowo, wakacyjnie, kolorowo czyli festiwal kolorów - najradośniejsze wydarzenie lata,
beach & water - słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
talent show i wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu,
zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
obozowe animacje na plaży,
karaoke i bitwa na głosy,
balonowa bitwa wodna,


ZOBACZ jak się bawimy:
Dzień 1
(niedziela)

wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, przejazd do Wiednia, Wiedeń by night - zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wyjazd w kierunku Chorwacji ok godz. 23.00, nocny przejazd przez Austrię, Słowenię

Dzień 2
(poniedziałek)

przyjazd do hotelu ok. godz 8.00, powitanie obozowiczów, przedstawienie programu chillowania i wycieczek fakultatywnych,
walk around czyli runda po okolicy, zakwaterowanie, kolacja,
WIELKA INTEGRACJA obozowiczów

Dzień 3
(wtorek)

chillout & strefa rozrywki
wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich (fakultatywnie)

Dzień 4
(środa)

chillout & strefa rozrywki
Kraljewica tour czyli piesza wyprawa połączona z grą miejską

Dzień 5
(czwartek)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do Jaskini Postojnej (fakultatywnie)

Dzień 6
(piątek)

chillout & strefa rozrywki

Dzień 7
(sobota)

chillout & strefa rozrywki,
wycieczka do Wenecji (fakultatywnie)

Dzień 8
(niedziela)

chillout & strefa rozrywki

Dzień 9
(poniedziałek)

śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, rejs turystyczny wokół wyspy Krk, przejazd do Rijeki - zwiedzanie miasta, wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 22.00, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy

Dzień 10
(wtorek)

przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy


IMPREZY FAKULTATYWNE:

Cena w EUR - płatna na obozie
Cena w PLN - płatna przed obozem

PARK NARODOWY JEZIOR PLITWICKICH - ten unikalny obszar, nazywany przez niektórych rajem na Ziemi, dzięki swojej wspaniałości został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park Narodowy Jezior Plitwickich tworzy zespół 16 jezior połączonych kaskadowo oraz oddzielonych od siebie naturalnymi groblami, na których tworzą się wodospady.
Cena: 50 EUR/ 215 PLN

JASKINIA POSTOJNA - jedna z najsłynniejszych jaskiń Europy, mająca blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasa turystyczna biegnie starym korytarzem rzeki Pivki, którą pokonuje się pieszo lub kolejką elektryczną. Jaskinia posiada różnorodną szatę naciekową składającą się ze stalaktytów i stalagmitów. Poza tym w jaskini spotkać można niezwykłego mieszkańca tzw. "człowieczą rybę" - gatunek endemiczny zamieszkujący wyłącznie podziemne wody jaskiń krasowych Gór Dynarskich.
Cena: 50 EUR/ 215 PLN

WENECJA - co może być piękniejszego niż podróż do miasta miłości, mostów i kanałów? Piękno Wenecji urzeka, a niezwykłe położenie na archipelagu z ponad stu niedużych wysepek stanowi o jego wyjątkowości. W spokojnych wodach zatoki weneckiej, niczym piękne damy w lustrze, przeglądają się wytworne pałace, kamienice, kościoły i klasztory. To właśnie romantyczny klimat, charakterystyczne oświetlenie budowli, błysk wody i słońca były inspiracją dla wielkich weneckich artystów. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynne Mosty: Rialto i Westchnień.
Cena: 60 EUR/ 260 PLN

TRANSPORT:


INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (zakładka transport), dopłaty programowej, biletów wstępów na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, napoi do posiłków, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

INFORMACJE DODATKOWE:


obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 6 EUR (taksa klimatyczna) oraz dopłata programowa obejmująca wycieczkę do Wiednia i rejs wokół wyspy Krk 20 EUR. Napoje do posiłków dodatkowo płatne ok. 1,5 EUR/napój. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godziny 9.00.
Planowana liczna uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie zimy 2020

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!