Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
Poczuj emocje jakie niesie ze sobą wypoczynek na maksa i duża dawka pozytywnej energii w sercu Bułgarskiej Riwiery. 3-gwiazdkowy hotel z klimą i basenem w super lokalizacji oraz klimatem słynnym wśród polskiej młodzieży. Marzenia się spełniają

ZŁOTE PIASKI – najpopularniejsza i najbardziej lubiana miejscowość turystyczna wśród międzynarodowej młodzieży. To tutaj wspaniała, złocista plaża skąpana ciepłym turkusowym morzem i tętniąca życiem nadmorska promenada, przyciąga co roku setki miłośników słonecznych kąpieli i amatorów sportów wodnych. Na wielbicieli tańca czeka niekończąca się zabawa w kultowych dyskotekach i klubach muzycznych. Pobliskie atrakcje turystyczne, parki wodne, liczne sklepy i restauracje niewątpliwie zachęcą Was do codziennych wypadów po Złotych Piaskach

GDZIE MIESZKAMY:
Hotel Sunny Varshawa*** - hotel z bardzo korzystnym położeniem, w samym centrum Złotych Piasków i tylko 350 metrów od złocistej plaży. Do głównej promenady, knajpek i innych atrakcji jest jeszcze bliżej. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepy i restauracje. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 3-osobowych z balkonem. Każdy pokój wyposażony jest w przestronną łazienkę, TV, lodówkę oraz klimatyzację w cenie. Do dyspozycji Gości duży basen (leżaki przy basenie bezpłatnie), restauracja, beach bar, lobby bar, sejf, oraz bezpłatne WI-FI w holu i na tarasie głównym.
Co jemy:
3 posiłki dziennie (kuchnia bułgarska) w restauracji hotelowej śniadania, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje w cenie.
Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu
PROGRAM:
Imprezowicze na start! To tutaj wypoczniecie na złocistej plaży w ciepłych promieniach słońca i świetnie się zabawicie z imprezową ekipą.
DYSKOTEKI

Prawdziwa zabawa w doborowym towarzystwie w top klubach Złotych Piasków
Zabierzemy Cię do najlepszych dyskotek w mieście (m.in. Bonkers, Papaya, PrClub, Arrogance,), w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziesz w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście


BUT Card - GRATIS !!!

Zyskaj przywileje z BUT Card i baw się z przyjaciółmi w Złotych Piaskach
Jesteś dla nas wyjątkowy, dlatego specjalnie DLA CIEBIE stworzyliśmy BUT Card, która uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek (5-20%) w polecanych przez Nas miejscach pizzerie, kawiarnie, lodziarnie czy sklepy z pamiątkami


LETNI CHILL OUT & STREFA ROZRYWKI

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza odpoczynkiem i clubbingiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

słoneczne kąpiele na plaży i słodkie lenistwo nad hotelowym basenem
kąpiele w Morzu Czarnym
spacery, podziwianie bałkańskiego kurortu, shopping
turnieje sportowe z nagrodami m.in. frisbee, siatkówka plażowa, water polo
gry miejskie
aqua aerobic
między hotelowe zawody o WIELKIEGO ARBUZA
wybór Miss i Mistera Wakacji - dla zwycięzcy pizza
Mega integracja - m.in. wyścigi w workach, przeciąganie liny, rzut w dal, wyścig w foli (uczestnicy skierowani w różnych kierunkach zostają spięci folią, a ich zadaniem będzie dotrzeć do celu), baloniada, piłkolandia, bicie piany tradycyjną trzepaczką na czas i wiele innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez Waszych wychowawców


IMPREZY FAKULTATYWNE:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

UV NEON PARTY- HIT lata 2017! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście
Cena 8 EUR/35 PLN

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana) W cenie bezpłatne wejścia, bezalkoholowy welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.
Cena 12 EUR/52 PLN

WARNA+DELFINARIUM (wycieczka półdniowa) – zobaczycie m.in. Park Primorski, Port Warneński, czy Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium.
Cena 29 EUR/ 128 PLN

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) – bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.
Cena 25 EUR/ 110 PLN

NESSEBAR (wycieczka całodniowa) – starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX-wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża.
Cena 27 EUR/ 119 PLN

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) – całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River
Cena 18 EUR/ 79 PLN

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców.
Cena 30 EUR/ 132 PLN

TRANSPORT:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry i Rumunię
2 dzień przyjazd do hotelu ok. godz. 16-tej, zakwaterowanie, obiadokolacja
3–8/9 dzień wypoczynek w Bułgarii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd ok. godz. 9-tej, przejazd przez Rumunię
10/11 dzień przejazd przez Węgry, Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy
INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY
CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).
INFORMACJE DODATKOWE:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!