Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz rekreacyjny Chill out Zone

od 1 980.00 zł

Kierunek: FRANCJA / Porticcjo-Ruppione
Transport: autokar
Kod imprezy: KOR/SD3

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Opis:

Czeka na Was trzecia co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego - miejsce to zachwyca swoją różnorodnością, krajobrazem urozmaiconym masywami górskimi, pięknem plaż oraz przejrzystością wody. Wycieczka do Ajaccio, Porticcio oraz wypoczynek na przepięknej Srebrnej Plaży w cenie!

KORSYKA - to najpiękniejsza wyspa na Morzu Śródziemnym, zadziwia nadzwyczajnym bogactwem krajobrazów - wszechobecnymi górami, malowniczymi zatokami, złocistymi plażami, wyjątkową florą i fauną. Brak przemysłu, kryształowo czysta woda i powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce na letni wypoczynek.

Gdzie mieszkamy:

Camping Le Sud*** - położony w miejscowości Porticcio - Ruppione na południowym wybrzeżu Zatoki Ajaccio zaledwie 150 metrów od pięknej, piaszczystej i strzeżonej plaży. Camping znajduje się na 4 ha zacienionego terenu, jest wyposażony w nowoczesne sanitariaty, sklep, restaurację z tarasem widokowym.

Mieszkać będziecie w klimatyzowanych 5-6 osobowych bungalowach. Każdy domek posiada sypialnie, pokój z kącikiem kuchennym z pełnym wyposażeniem, WC, łazienkę z prysznicem, taras ze stołem i krzesełkami.

Co jemy:

3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad i kolacja (kuchnia polska).
Pierwszy posiłek- kolacja w dniu przyjazdu na camping
Ostatni posiłek- śniadanie+suchy prowiant ostatniego dnia pobytu na campingu

Program:

- zajęcia z windsurfingu - doświadczony instruktor pomoże postawić pierwszy krok na „desce z żaglem” lub będzie doskonalił wasze umiejętności (deski należą do wyposażenia obozu)
- nauka gry w petanque (gra w kule) - jeżeli tylko zechcecie możecie dołączyć do zacnego grona pasjonatów tej starej francuskiej gry towarzyskiej
- warsztaty języka francuskiego - na wszystkich czeka udział w warsztatach, które umożliwią wam robienie zakupów w języku Moliera oraz zapytanie o pogodę przystojnego ratownika
- wieczorne animacje - czkają na Was konkursy z nagrodami, „Wieczór Korsykański” oraz dyskoteki

WYCIECZKI W PROGRAMIE

AJACCIO - stolica Korsyki oraz rodzinne miasto Napoleona Bonaparte. Miasto położone nad jedną z najpiękniejszych zatok świata, otoczone wspaniałymi szczytami górskimi, zachowało urok małego, śródziemnomorskiego miasta, w którym znajduje się wiele pamiątek po Wielkim Cesarzu - muzea i pomniki, które uświetniają malownicze place miasta. Czeka na Was zwiedzanie domu rodzinnego Cesarza Francuzów, gdzie zgromadzone są pamiątki po najsłynniejszym obywatelu Korsyki.

PORTICCIO - czeka na Was wizyta w znanym śródziemnomorskim kurorcie, gdzie przespacerujemy się nadmorskim deptakiem z licznymi sklepikami oraz kawiarniami. Tutaj będziecie mogli poopalać się na pięknej plaży oraz kupić pamiątki i lokalne produkty korsykańskie.

WIZYTA NA SREBRNEJ PLAŻY - tutaj warunki plażowania i kąpieli są takie jak na Karaibach.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

BONIFACIO – port - forteca założony w 833 r. wznosi się 70 m nad przejrzystymi wodami Morza Śródziemnego. Na pionowych, wapiennych skałach cypla usadowiły się wielopiętrowe domy. Kręte uliczki przypominają atmosferę średniowiecza. Jedyna okazja żeby zobaczyć legendarne schody Króla Aragonii. W pogodne dni widać oddaloną o 12 km Sardynię. Paul Valery powiedział, że to „najpiękniejszy koniec świata” - miejsce owiane tajemnicą, gdzie na każdym kroku legenda spotyka się z historią. W Bonifacio proponujemy rejs statkiem w cenie ok. 12 €.
Cena 30 EUR

PORTO i UNIKALNY REZERWAT SKAŁ LES CALANCHES – czerwone, pomarańczowe, szare urwiska i iglice to kolejny przykład niezwykłej i dzikiej przyrody Korsyki, miejsce z którego można podziwiać najwyższy szczyt Korsyki Monte Cinto. Spacer po Porto - uroczym miasteczku gdzie oprócz renomowanych restauracji znajdują się atrakcyjne sklepy, gaj eukaliptusowy, piękna plaża i jedyna wieża genueńska, którą można zwiedzać.
Cena 25 EUR

Jak jedziemy:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy
2 dzień - przyjazd do Livorno, przeprawa promowa Livorno - Bastia, przejazd na camping
3-8 dzień - wypoczynek na Korsyce, realizacja programu i wycieczek zawartych w programie
9 dzień - śniadanie, przejazd do Bastii, przeprawa promowa do Livorno lub Savony, dalsza jazda
przez Włochy i Austrię
10 dzień - dalsza jazda przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

O dokładne godziny wyjazdu/powrotu prosimy dowiadywać się 7 dni przed wyjazdem.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Cena zawiera:

transport autokarem (autokar klasy LUX + prom), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę kadry- kierownika, wychowawców, instruktora windsurfingu, opieka francuskich ratowników na plaży, ubezpieczenie AXA (KL+NNW), podatek VAT

Cena nie zawiera:

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, bielizna pościelowa dodatkowo płatna - 10 EUR/os. lub można zabrać własną pościel, kaucji zwrotnej 20 EUR.

Informacje dodatkowe:

obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+bielizna pościelowa 10 EUR+dyskoteki+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN. Wycieczki fakultatywne wymagają określonej ilości uczestników (ok. 20 osób). Przewoźnik promowy zastrzega zmiany w rozkładzie kursów promowych.

Organizator obozu Harctur Kraków

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
10.07.2020 - 19.07.2020
KOR/SD3
są wolne miejsca1980 PLN-Pokaż trasęRezerwuj
17.07.2020 - 26.07.2020
KOR/SD4
są wolne miejsca2060 PLN-Pokaż trasęRezerwuj


Uderzenie zimy 2020

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!