Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

Obóz rekreacyjny Chill Out Zone

od 2 409.00 zł

Kierunek: HISZPANIA / Calella
Transport: autokar
Kod imprezy: MIA/SD2

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Galeria
Opis:
NOWOŚĆ w naszej ofercie! Marzysz o odpoczynku w klimatycznym hiszpańskim kurorcie cieszącym się popularnością młodzieży na całym świecie? Jeśli tak, to ten wyjazd jest stworzony właśnie dla Ciebie! Niezwykła kombinacja wypoczynku na plaży wraz z energiczną zabawą ze znajomymi sprawi, że będziesz miło wspominać ten czas spędzony w najbardziej temperamentnym kraju Europy. Hiszpańska zabawa słynie przede wszystkim z różnorodności, oryginalności i z tego, że kończy się dopiero późnym wieczorem.

COSTA BRAVA - czyli "dzikie wybrzeże", to zdecydowanie najbardziej urokliwy region Hiszpanii nazywany "skarbem hiszpańskiej riwiery". Zachwycające widoki, skaliste zbocza schodzące wprost do błękitnego morza, romantyczne zatoczki i piaszczyste plaże będące znakomitym miejscem odpoczynku dla wszystkich, spragnionych relaksu po ciężkich trudach roku szkolnego. Jego południowa część COSTA del MARESME słynie z przepięknych, piaszczysty plaż oraz gajów piniowych

CALELLA - jedna z najpopularniejszych i pełnych klimatu miejscowości na wybrzeżu Costa de Maresme. Uwielbiana przez młodzież za połączenie pełnego uroku starego miasta, przepięknej piaszczystej plaży (BLUE FLAG) oraz możliwości "night life" oferowanych przez miejscowość.

Zakwaterowanie:
Hotel Miami położony w centrum miasta w odległości tylko 5 minut od piaszczystej plaży oraz 200 metrów od starówki. Hotel ten ma wszystko to co niezbędne do komfortowego wypoczynku a nawet więcej. Całodobowa recepcja, restauracja, odkryty basen oraz pokoje 3-4 osobowe z łazienką czekają na Ciebie. W pokojach klimatyzacja za free. Na terenie hotelu dostępne je Wi-Fi.

Co jemy
3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej, bufet szwedzki. Kuchnia europejska oraz lokalna. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
Pierwszy posiłek obiad w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy:

Coś dla leniuchów...

- ciepłe kąpiele w morzu
- plażowanie, czyli ciężka praca nad opalenizną
- zabawy i konkursy na plaży
- obozowe rozgrywki sportowe (m.in. siatkówka)
- codzienne korzystanie z basenu hotelowego

Coś dla aktywnych...

- flash mob
- spacery po tętniących życiem ulicach Calelli
- korzystanie z okolicznych atrakcji
- wieczorne spacery po plaży
- rozgrywki sportowe (m.in. beach volleybal, water polo, koszykówka)
- gra miejska
- konkurs najpiękniejsze zdjęcie zachodu słońca na wybrzeżu Costa Brava

DYSKOTEKI
Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okien naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. W niektórych czekają na Was nawet imprezy laser show i foam party!
Wstęp do dyskotek płatny ok. 15 EUR/wejście. Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia.

Imprezy fakultatywne:
TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

BARCELONA I MONTSERRAT (wycieczka całodniowa) – zobaczycie Sagradę Familię, Parc de la Ciutadella, Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny ok.20 EUR/os.), Plaza Portal de la Pau z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, spacer słynną ulicą La Rambla, pokaz Fuente Magica de Montjuic, średniowieczny klasztor Montserrat, drugi co do ważności (po Santiago de Compostela) ośrodek pielgrzymkowy w Hiszpanii.
Cena 40 EUR/ 172 PLN

GIRONA i Figueres (wycieczka całodniowa) - z Nami odwiedzisz surrealistyczne muzeum Salvadora Dali, które jest równocześnie jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji związanych ze sztuką w całej Hiszpanii. Następnie zapraszamy do Gorony- nazywanej sercem Katalonii, mogącej poszczycić się jedną z 5 najlepiej zachowanych oraz najładniejszą starówką w Hiszpanii.
Cena 22 EUR/ 95 PLN

TOSSA DE MAR (wycieczka półdniowa) – słynny kurort na Costa Brava do którego wybierzecie się statkiem. Miasto słynie ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Będziecie mieli możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.
Cena 23 EUR/ 99 PLN

WATERWORLD (wycieczka całodniowa) – tutaj czeka na Was woda w najlepszym wydaniu. Niezapomniane wrażenia w największym Aquaparku na wybrzeżu Costa Brava gwarantowane. W trakcie pobytu wypróbujecie bogatą infrastrukturę parku składającą się z przeróżnych zjeżdżalni, basenów z falami, rwącej rzeki czy kamikadze.
Cena 31 EUR/ 133 PLN

PORT AVENTURA (wycieczka całodniowa) – jeden z największych parków rozrywki w Europie, a na pewno największy w Hiszpanii. Port Aventura podzielony jest na pięć krain. Od razu po wejściu traficie do rejonu Śródziemnomorskiego, następnie przechodzicie do Dzikiego Zachodu, Meksyku, Chin, a zakończycie swoją podróż w Polinezji. W każdej krainie znajdziecie zarówno atrakcje dla odważnych, jak i dla tych, którzy lubią zdecydowanie mniejsze emocje. W parku jest ponad 100 atrakcji m.in. Dragon Khan - największa kolejka górska w Europie, Furius Baco - najszybszy rollercoster czy Hurakan Condor - wystrzeliwana wieża.
Cena 51 EUR/ 220 PLN

Jak jedziemy:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, Niemcy/Austria*, Włochy*, Francja (*dotyczy wybranych turnusów)nocny przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy
2 dzień przejazd przez Hiszpanię, przyjazd do hotelu ok. godz. 18.00, kolacja, zakwaterowanie
3-9 dzień wypoczynek w Hiszpanii, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
10 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Francję, Włochy*, nocny przejazd przez Niemcy/Austrię*, Czechy (*dotyczy wybranych turnusów)
11 dzień przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

Informacje transportowe

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Cena zawiera:
transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera:

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, napoi do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój), taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana 3,5 EUR (taksa klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia). Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych. Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

oferta w sprzedaży agencyjnej

TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja
30.06.2018 - 10.07.2018
MIA/SD2
są wolne miejsca2409 PLN-Pokaż trasęRezerwuj
01.08.2018 - 11.08.2018
MIA/SD6
są wolne miejsca2509 PLN-Pokaż trasęRezerwuj


Uderzenie lata 2018

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!