Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Opis:

Marzą się Wam wakacje? W tym miejscu naprawdę odpoczniecie jak nigdzie indziej, chorwackie słońce i hotel blisko plaży, wieczorami dyskoteki (również na plaży) a w drodze powrotnej zobaczycie słynną Rijekę!
Propozycja wyjazdu dla osób, które chcą naocznie sprawdzić czym Chorwacja przyciąga miliony turystów. Na pewno nie zawiedziecie się! Tutaj będziecie mogli poczuć magię tego przepięknego kraju. Czekają na Was niezapomniane widoki, cudowna natura, wspaniała zabawa oraz przyjaźnie na całe życie.

CHORWACJA - to jedno z tych fantastycznych miejsc, gdzie przyroda oszałamia - surowe piękno górskich masywów opadających wprost do Morza Adriatyckiego, głębokie kaniony rzek i przepiękne wodospady, malownicze wyspy, głęboka zieleń śródziemnomorskiej roślinności. Jeżeli dołożyć do tego magiczny klimat zabytkowych miast, życzliwość mieszkańców to mamy prawdziwy wakacyjny raj.

CRIKVENICA - jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości położonych w Zatoce Kvarner z ponad stuletnią tradycją turystyczno - uzdrowiskową. Znajdziecie tutaj wszystko co niezbędne do udanego wypoczynku - gorące słońce, błękitne morze oraz bajeczne krajobrazy.

Gdzie mieszkamy:

Pawilony Omorika - to rozległy ośrodek w miejscowości Crikvenica położony w malowniczym otoczeniu wśród lasu piniowo - dębowego. Tylko 150 metrów dzieli Was od plaży. Ośrodek typu pawilonowego (trzy budynki z 72 pokojami 3-4 osobowymi z łazienkami) usytuowany na zadrzewionym terenie z łagodnym zejściem do wody. Kompleks Omorika posiada bogatą infrastrukturę sportową oraz gastronomiczną. Bezpośrednio przy plaży znajduję się pizzeria, restauracja z tarasem oraz liczne sklepiki. Odległość od centrum Crikvenicy to około 2 km, od sklepów około 400 m, od boisk i kortów tenisowych około 100 m. W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje, stragany, dyskoteki w tym również dyskoteki na plaży.

Co jemy:

3 posiłki dziennie (kuchnia chorwacka). Śniadanie, obiad i kolacja w postaci bufetu. Do śniadania - napoje typu herbata, kawa, sok, mleko. Do obiadu i kolacji woda w cenie. Pozostałe napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie serwowane w restauracji oddalonej od miejsca zakwaterowania około 50 m.
Pierwszy posiłek- obiadokolacja w dniu przyjazdu do ośrodka
Ostatni posiłek- śniadanie+ suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w ośrodku

Program:

WYCIECZKA w CENIE!
RIJEKA - największy port Chorwacji a jednocześnie miasto bardzo chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Zobaczycie tutaj m.in. Promenadę Korzo, Wieżę Zegarowa, Zamek Trsat, Katedra Św. Wita, Rzymską Bramę oraz Kościół Św. Hieronima. Nie zabraknie również czasu na zakupy w licznych sklepikach ulokowanych na promenadzie.

Co Was jeszcze czeka

ROZRYWKA po CHORWACKU

- opalanie się w promieniach ciepłego chorwackiego słońca
- kąpiele w lazurowym Morzu Adriatyckim
- rozgrywki sportowe (m.in. siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna)
- obozowe animacje na plaży
- gra terenowa
- poranny jogging po plaży
- zawody pływackie (dla chętnych)
- spacery po miejscowości Crikvenica i malowniczej okolicy
- dyskoteki oraz zajęcia animacyjne dla uczestników (3 razy podczas turnusu) w sąsiednim ośrodku

IMPREZY FAKULTATYWNE:

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

PARK NARODOWY JEZIOR PLITWICKICH - ten unikalny obszar, nazywany przez niektórych rajem na Ziemi, dzięki swojej wspaniałości został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park Narodowy Jezior Plitwickich tworzy zespół 16 jezior połączonych kaskadowo oraz oddzielonych od siebie naturalnymi groblami, na których tworzą się wodospady.
Cena 43 EUR/ 189 PLN

JASKINIA POSTOJNA - jedna z najsłynniejszych jaskiń Europy, mająca blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasa turystyczna biegnie starym korytarzem rzeki Pivki, którą pokonuje się pieszo lub kolejką elektryczną. Jaskinia posiada różnorodną szatę naciekową składającą się ze stalaktytów i stalagmitów. Poza tym w jaskini spotkać można niezwykłego mieszkańca tzw. "człowieczą rybę" - gatunek endemiczny zamieszkujący wyłącznie podziemne wody jaskiń krasowych Gór Dynarskich.
Cena 43 EUR/ 189 PLN

REJS NA WYSPĘ KRK - czeka na Was rejs na największą z chorwackich wysp - wyspę Krk, gdzie zobaczycie jedno z najstarszych i najbardziej malowniczych miasteczek wyspy Krk - Vrbnik. Miasteczko położone jest na skale skąd roztacza się piękny widok na Crikvenicę i jej okolice.
Cena 20 EUR/ 88 PLN

Jak jedziemy:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy, nocny przejazd przez Austrię, Słowenię
2 dzień - przyjazd do Crikvenicy ok. godz. 12tej, zakwaterowanie (od godz.14-tej), aklimatyzacja, obiadokolacja
3-8/9 dzień - wypoczynek w Chorwacji wg programu
9/10 dzień - śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd ok. godz.9tej, przejazd do Rijeki, spacer z pilotem po najważniejszych zabytkach, wyjazd ok godz. 14tej, nocny przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy
10/11 dzień - przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd. Transport zależnie od oferty odbywa się najczęściej autokarami, jednak sukcesywnie staramy się uruchamiać wygodne i szybkie połączenia antenowe pociągami.
Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).
Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca.
Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną
oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy).
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.
Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.
Cena zawiera:

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima, video), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry- kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera:

dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, napoi do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój), taksy klimatycznej ok. 4 EUR/os., składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe:

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota ok. 4 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Już wkrótce najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!