Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Opis:
Chcecie poznać uroki najpopularniejszej nadmorskiej miejscowości Wielkiej Brytanii i jednocześnie uczyć się języka angielskiego! Wybierzcie się razem z Nami do Brighton, gdzie latem panuje niesamowity wypoczynkowy klimat. Czekają na Was kilometrowe plaże, znane na całym świecie Brighton Pier czy Royal Pavilion oraz całodzienna wycieczka do Londynu. Keep calm and visit Brighton!

Poznacie nowe interesujące osoby, doświadczycie jaka w rzeczywistości jest brytyjska kultura, zobaczycie światowej sławy zabytki oraz będziecie się opalać w promieniach łagodnego angielskiego słońca, a to wszystko po angielsku! Nie ma nic lepszego niż nauka języka w jego naturalnym otoczeniu!

BRIGHTON - kiedyś było to ulubione miasto rodziny królewskiej, a dzisiaj jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Anglii położona nad Kanałem La Manche. Tutaj miesza się oficjalne życie wielkiego miasta ze swobodnym plażowym stylem. Ponadto Brighton słynie z popkultury, handlowych ulic, kosmopolitycznych kawiarenek. Wiele klubów i barów przyciąga tutaj młodzież z całego świata i całej Anglii.

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie u rodzin stwarza niespotykaną okazję do osobistego kontaktu z tradycjami i kulturą panującymi na Wyspach. Rodziny są szczegółowo sprawdzone i starannie dobrane przez naszego angielskiego kontrahenta. Uczestnicy zwykle zakwaterowani są na obrzeżach Brighton, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie w pokojach 2, 3, 4 osobowych.

Co jemy:
3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania.

Śniadanie płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
Lunch kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
Obiadokolacja jednodaniowy ciepły posiłek, deser, herbata.
Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu do Brighton
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu z Brighton

Program:

JAK SIĘ UCZYMY

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym!

warsztaty językowe...

- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Brighton z lektorem języka angielskiego

aktywnie...

- codzienne zajęcia językowe
- w trakcie pobytu czeka na Was m.in.

- całodzienna wycieczka do Londynu! - stolica i najważniejsze miasto Wielkiej Brytanii jest mekką dla turystów, ponieważ pełne jest zabytkowych budowli, muzeów, galerii oraz ekskluzywnych sklepów. Tutaj obok historycznych budowli wyrastają współczesne budynki o dziwnych kształtach, a tradycyjne autobusy piętrowe i czarne taksówki jeżdżą na tle nowoczesnego metra. Wizytówką Londynu są światowej klasy atrakcje. Podczas wycieczki czeka Was przejście obok Westminster Abbey, Big Bena, Pałacu Buckingham, siedziby Parlamentu, Trafalgar Square, Tower of London i Tower Brigde. Zwiedzimy także Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Wiktorii i Alberta oraz przespacerujemy się przez ulicę Oxford Street.

- Royal Pavilion - najbardziej rozpoznawalny budynek w Brighton z przełomu XVIII i XIX wieku, który jest przykładem architektury łączącej styl europejski z licznymi elementami orientalnymi. Czeka na Was zwiedzanie pełnych fantazji orientalnych wnętrz m.in. wspaniałej sali Bankietowej z charakterystycznym żyrandolem podtrzymywanym przez smoka, Południowych Galerii oraz ozdobionych hinduskimi motywami Salonu oraz Sypialni królowej Wiktorii
- Sea Life Brighton - wizyta w najstarszym na świecie akwarium, gdzie w wiktoriańskich wnętrzach z bliska można oglądać fascynujący podwodny świat, który zamieszkuje 3500 tyś. stworzeń morskich, w tym rzadkich gatunków zagrożonych wyginięciem.

Następnie zobaczycie słynne molo Brighton Pier o łącznej długości 524 m, wybudowane pod koniec XIX wieku w celach rozrywkowych. Przespacerujemy się także przez wyjątkową dzielnicę Brighton Marina, która wybudowana jest tuż nad morzem i posiada własną przystań jachtową.

Przejdziemy się także przez North Street - główną ulicę handlową w Brighton, to właśnie tutaj po pracy odpoczywają mieszkańcy miasta ponieważ jest też mnóstwo klimatycznych kawiarenek oraz pubów.

Zobaczycie także kościół St Paul's Church, który jest doskonałym przykładem architektury neogotyku.

Zwiedzanie Preston Manor - uroczego zabytkowego ponad 200 letniego dworu urządzonego w stylu edwardiańskim wraz z rozległym parkiem.

Imprezy fakultatywne:
(możliwość dokupienia na miejscu)

WIEŻA BRITISH AIRWAYS i360 - wieża widokowa o wysokości 162 m obracająca się o 360 stopni dzięki której można podziwiać Brighton oraz piękne widoki wybrzeża na wschód i zachód.
Cena ok. 17 GBP

MUZEUM ZABAWEK I MODELI - powstałe w 1991 roku w Brighton muzeum w swoich zbiorach posiada ponad 10 tysięcy różnych zabawek i modeli, najstarsze z nich liczą sobie już ponad 200 lat.
Cena ok. 6 GBP

MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH MADAME TUSSAUD'S - wizyta w najbardziej znanym muzeum na świecie, gdzie spotkacie kilkaset figur, naturalnej wielkości, przedstawiających piosenkarzy, aktorów, sportowców oraz znanych polityków. Wśród nich znajdziecie m.in. Marylin Monroe, Elvisa Presleya, Davida Beckhama, Madonne, a nawet Dalajlame, Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.
Cena 26 GBP

Jak jedziemy:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Niemcy, Benelux, Francję
2 dzień przeprawa Calais-Dover, przejazd do Brighton ok. godz.10.00, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg
3-7dzień wypoczynek w Brighton, wycieczka do Londynu
8 dzień śniadanie+suchy prowiant, wyjazd w godz. popołudniowych, przeprawa Calais-Dover, przejazd przez Francję, Benelux
9 dzień przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe

UWAGA! Transport realizowany autokarami rejsowymi pod opieką pilota.
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Cena zawiera:
transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena nie zawiera:
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie, posiłków tranzytowych, obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Brighton, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 GBP+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR + wycieczki fakultatywne.Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska) w wysokości
dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 80 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później -> 70 GBP.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 5,0 PLN.
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!