Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Opis:
TANECZNE SHOW 2018! Taniec to ruch, który chcemy Tobie przekazać. Zapraszamy na Dance Camp - warsztat taneczny opracowany wspólnie ze szkołą tańca Jerrego (Jarka) Kowalczyka i Mileny Kowalczuk - Empire ART - Szkoła Artystycznej Wyobraźni. To tutaj możesz zacząć swoją przygodę z tańcem lub doskonalić już zdobyte umiejętności. Niezwykłe doznania, nauka wielu styli tanecznych jazz, taniec współczesny, hip-hop, video dance, taniec nowoczesny, podstawy tańca towarzyskiego, różne poziomy zaawansowania i oczywiście zajęcia ze znanymi instruktorami z programu YCD!

Wakacje all inclusive - czekamy na Ciebie w Bułgarii!

ZŁOTE PIASKI - perła Bułgarskiej Riwiery, najbardziej popularna letnia miejscówka dla młodzieży z całego świata, gdzie można bawić się i relaksować, poznać niesamowitych ludzi i zawrzeć wspaniałe przyjaźnie. Oprócz wspaniałej plaży, miejsce to proponuje niepowtarzalny bałkański klimat, skąpane w słońcu gorące morze, tętniącą życiem promenadę, kluby i kawiarnie a do tego gwarancję dobrej pogody.

Zakwaterowanie:
Kompleks Gladiola*** - komfortowy kompleks hotelowy położony w odległości tylko 40 metrów od plaży i bezpośrednio przy tętniącym życiem deptaku! Restauracje, sklepy, bary, dyskoteki - wszystko dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zakwaterowanie w 3-osobowcyh pokojach z łazienką, balkonem i klimatyzacją w cenie. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę oraz TV. Do dyspozycji Gości restauracja, lobby z bezpłatnym Wi-Fi, sala fitness, taras słoneczny oraz basen zewnętrzny z leżakami.

Co jemy
ALL INCLUSIVE (kuchnia bułgarska). Śniadanie, obiad, popołudniowa przekąska, kolacja. Napoje (cola, sok, woda, kawa, herbata) w lobby barze dostępne od 11.00 do 22.00. W porze podwieczorku słodkie przekąski oraz kawa/herbata.
Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu


Atrakcje
czyli jak wypoczywamy:

FUN & DANCE idealne połączenie rekreacji z nauką tańca!

Przed Tobą kolejna, 3 edycja obozów tanecznych przygotowanych pod patronatem Empire ART - Szkołę Artystycznej Wyobraźni, której założycielami są Jerry (Jarek) Kowalczyk i Milena Kowalczuk.
Pokażemy Ci, że taniec to nie tylko kroki ale nauka budowania świadomości ciała i manipulowania własnymi uczuciami. Codzienne kilkugodzinne treningi pozwolą sprawdzić czy taniec to Twoja pasja na całe życie.

taniec, znani instruktorzy, profesjonalna kadra to wszystko czeka na Ciebie na naszym obozie! To niepowtarzalna okazja nauki tańca z gwiazdami polskiej sceny tanecznej!

- zajęcia taneczne będą odbywać się pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów tańca, gwarantujemy około 2,5 h dziennie tańca przez 7 dni.
- podział na grupy pod względem umiejętności i zaawansowania, tak aby każdy nauczył się jak najwięcej.
- spróbujecie różnych stylów tańca współczesny, modern jazz, hip-hop, dancehall i inne techniki
- cały obóz to min. 18 godz. zajęć tanecznych w tym nagranie teledysku, sesje fotograficzne z instruktorami, sesje taneczne
- na każdych zajęciach nauka jednej choreografii,
- taniec to nie tylko kroki, ale nauka budowania świadomości ciała, manipulowania własnymi uczuciami.

FIT Cardio - podczas tych zajęć będziecie pracować nad sylwetką, dowiecie się jak wymodelować swoje ciało, jak ćwiczyć zdrowo.

Na zakończenie Certyfikat Ukończenia Obozu Tanecznego z ilościami przetańczonych godzin z każdej techniki.

Uwaga! Przypominamy o zabraniu wygodnego stroju (spodenki, koszulka) i butów sportowych (trampki) do zajęć


INSTRUKTORZY
to tylko część kadry którą będziecie mogli zobaczyć na naszym obozie!

- Jarek Kowalczyk - swoją przygodę taneczną rozpoczął mając zaledwie 5 lat w przedszkolu, dzisiaj prowadzi zajęcia w wielu szkołach tańca w Warszawie, przygotowując dzieci do zawodów i pokazów. Ukończył szkołę teatralno-taneczną, jest także absolwentem Europejskiej Akademii Tańca. Szkolił się pod okiem największych gwiazd tańca na całym świecie, występował w wielu teatrach, ale najlepiej czuje się prowadząc zajęcia z modern jazz z elementami współczesnego.

- Janek Konarzewski - jest tancerzem hip-hop’u, dzięki ciężkiej pracy udało mu się uzyskać uprawnienia instruktora tańca Polskiej Akademii Sportu. Na co dzień tańczy w ekipie BDS One z Brothers Dance Studio w Legionowie pod okiem Pawła Tolaka, zdobywając z nią regularnie miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych. Szkolił się również u wielu zagranicznych instruktorów, takich jak Rob Rich, Diana Matos, London Dyer, Nicklas Milling, Nick Demoura, CJ Salvador, David Cottle i innych. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na muzykalność, szukanie własnego stylu i przede wszystkim dobrą zabawę.

WYCIECZKA DO WARNY & SHOPPING

Grand Mall - idealna opcja aby odpocząć od upałów i plaży w najnowocześniejszej i największej w Bułgarii galerii handlowej.
Warna - nadmorski kurort, gdzie rzymska tradycja łączy się z nowoczesnością. Zobaczymy m.in. Stare Miasto, symbol Warny - Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy z przepięknym ikonostasem, Operę Warneńską (z zewnątrz), plac Nezawisimost a także Mauzoleum Warneńczyka wybudowanego na cześć słynnej Bitwy pod Warną i bulwar Primorski.

LETNI CHILL OUT & STREFA ROZRYWKI

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza odpoczynkiem i clubbingiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

słoneczne kąpiele na plaży i słodkie lenistwo nad hotelowym basenem
kąpiele w Morzu Czarnym
spacery, podziwianie bałkańskiego kurortu, shopping
turnieje sportowe z nagrodami m.in. frisbee, siatkówka plażowa, water polo
gry miejskie
wybór Miss i Mistera Wakacji -> dla zwycięzcy pizza
między hotelowe zawody o Wielkiego Arbuza
Mega integracja - m.in. wyścigi w workach, przeciąganie liny, rzut w dal, wyścig w foli (uczestnicy skierowani w różnych kierunkach zostają spięci folią, a ich zadaniem będzie dotrzeć do celu), baloniada, piłkolandia, bicie piany tradycyjną trzepaczką na czas i wiele innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez Waszych wychowawców

DYSKOTEKI

Prawdziwa zabawa w doborowym towarzystwie w top klubach Złotych Piasków
Zabierzemy Cię do najlepszych dyskotek w mieście (m.in. Bonkers, Papaya, PrClub, Arrogance,), w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziesz w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie.Wstęp do dyskotek płatny ok. 10 BGN/wejście


BUT Card - GRATIS !!!

Zyskaj przywileje z BUT Card i baw się z przyjaciółmi w Złotych Piaskach
Jesteś dla nas wyjątkowy, dlatego specjalnie DLA CIEBIE stworzyliśmy BUT Card, która uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek (5-20%) w polecanych przez Nas miejscach pizzerie, kawiarnie, lodziarnie czy sklepy z pamiątkami

Imprezy fakultatywne:
TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na naszych obozach młodzieżowych możecie wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierzecie mniej gotówki i zapewnicie sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

UV NEON PARTY- HIT lata 2017! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście
Cena 8 EUR/34 PLN

PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana) W cenie bezpłatne wejścia, bezalkoholowy welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.
Cena 12 EUR/52 PLN

BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) – bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.
Cena 25 EUR/ 108 PLN

NESSEBAR (wycieczka całodniowa) – starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX-wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża.
Cena 27 EUR/ 116 PLN

AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) – całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River
Cena 18 EUR/ 77 PLN

OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców.
Cena 30 EUR/ 129 PLN

Jak jedziemy:
1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry i Rumunię
2 dzień przyjazd do hotelu w godz.ok. godz. 16-tej, zakwaterowanie, kolacja
3-8/9 dzień wypoczynek w Bułgarii, wycieczka do Varny, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych
9/10 dzień wykwaterowanie, śniadanie+suchy prowiant, wyjazd ok. godz. 9-tej, przejazd przez Rumunię.
10/11 dzień przejazd przez Węgry, Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Cena zawiera:
transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, instruktorów tańca, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena nie zawiera:
dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

Informacje dodatkowe:
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2019

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!