Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
Opis:

Ruszajcie i bawcie się razem z Nami w gorących rytmach latynoskiej muzyki podczas energetycznych zajęć z zumby. A wszystko to nad brzegiem Morza Egejskiego. Tutaj czeka na Was połączenie mitycznej atmosfery i legendarnych zabytków, a przy tym, przejrzyste morze, plaża tuż przy hotelu i świetna zabawa, czyli dla każdego coś dobrego!

RIWIERA ATEŃSKA - to magiczny region, który posiada wszystko, co najlepsze w Grecji. Tutaj znajdziecie wszystko co jest potrzebne do niezapomnianego letniego wypoczynku- śródziemnomorski klimat, plaże należące do najwspanialszych w kraju oraz niesamowite krajobrazy, w których przeważają łańcuchy gór pokrytych lasami. Jednocześnie jest to region będący kolebką greckiej kultury oraz historii.

AGII APOSTOLI – malownicza, tętniąca życiem miejscowość na brzegu Zatoki Eubejskiej. Wśród głównych zalet tego miejsca należy wymienić czyste wody zatoki, bezchmurna i słoneczna pogoda, szeroka plaża oraz piękne, greckie krajobrazy.

Gdzie mieszkamy:

Hotel Calamos Beach*** - położony w otoczeniu zieleni ogrodu, między panoramą gór, a krystalicznie czystymi wodami Zatoki Eubejskiej, bezpośrednio przy plaży. Mieszkacie w pokojach 3 - 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem, każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację (w cenie). Do Waszej dyspozycji w hotelu jest duży basen z leżakami i parasolami gratis, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, koszykówki, bilard (dodatkowo płatny - ok. 5 EUR/godz.), tenis stołowy, pool bar przy basenie. Na terenie hotelu znajduje się bar, restauracja, na terenie lobby hotelowego bezpłatny dostęp WI-FI.

Co jemy:

3 posiłki dziennie w restauracji hotelowej w formie bufetu szwedzkiego. Do obiadu dostępny jest deser (ciastko lub owoc). Woda do posiłków w cenie. Pozostałe napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne
Pierwszy posiłek- kolacja w dniu przyjazdu do hotelu
Ostatni posiłek- śniadanie+suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu

Program:

- warsztaty zumby (10h/turnus) - rewolucyjnej metody łączącej fitness z tańcami latynoskimi. Czekają na Was gorące rytmy, energetyzująca muzyka, dużo pozytywnej energii i prawdziwa emocjonalna euforia. Nieważne czy jesteś "doświadczonym wyjadaczem" czy też dopiero stawiasz swoje pierwsze zumbowe kroki - gwarantujemy super zabawę pod okiem certyfikowanego instruktora ZUMBY
- plażowanie nad Morzem Egejskim
- codzienne korzystanie z basenu hotelowego
- obozowa integracja uczestników podczas zabaw na plaży
- spacery po plaży w promieniach zachodzącego słońca
- wspólna zabawa z nowymi znajomymi

IMPREZY FAKULTATYWNE:

TYLKO U NAS!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w Euro płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)

ATENY (wycieczka całodniowa) – wycieczka, w czasie której zwiedzicie stolice Grecji z jej słynnymi zabytkami takimi jak
Wzgórze Akropolu (dla osób powyżej 18 lat wstęp dodatkowo płatny 18 EUR) ze słynnymi Propylejami, Muzeum Akropolu, Odeon Herodesa, świątynią Zeusa. Następnie zobaczycie Plac Syntagma, Parlament, Stadion Panatenajski oraz Łuk Hadriana.
Cena 25 EUR/ 110 PLN

DELFY (wycieczka całodniowa) - wyrocznia delficka była celem pielgrzymek antycznych Greków. Tutaj zobaczycie Święty Okręg, czyli Świątynię Apollina, w której urzędowały Pytie, czyli antyczne wróżki, Skarbiec Ateńczyków, niegdyś teatr, który mieścił nawet 5 tys. widzów oraz Marmarię - sanktuarium Ateny. W drodze powrotnej czeka na Was krótki postój w Termopilach, pod pomnikiem Leonidasa, w miejscu wielkiej klęski, a zarazem wielkiej chwały Sparty.
Cena 36 EUR/ 158 PLN

ALLOU FUN PARK (wycieczka półdniowa) - jest to najbardziej popularny park rozrywki w Grecji. Znajdziecie tutaj około 25 atrakcji oraz kilkanaście gier zręcznościowych. Fani mocnych wrażeń na pewno się nie zawiodą - czekają tu na nich ekstremalne podniebne przejażdżki. Na pewno warto przejechać się karuzelą łańcuchową Star Flyer, która pozwoli nam z wysokości 72 m podziwiać widok na leżące nieopodal Ateny.
Cena 45 EUR/ 198 PLN

PEREŁKI REGIONU ARGOLIDA+WATER FUN PARK (wycieczka całodniowa) – podczas tej wycieczki zobaczycie Kanał Koryncki łączący Morze Egejskiej z Morzem Jońskim. Zwiedzicie także Epidauros (dla osób powyżej 18 lat wstęp dodatkowo płatny 6 EUR), gdzie w przeciągu kilku stuleci istniała świątynia Asklepiosa, najsłynniejsze sanktuarium świata antycznego. Wykopaliska archeologiczne prowadzone w XIX wieku odsłoniły imponujące ruiny świętego okręgu. Następnie czeka na Was niezapomniana zabawa w parku wodnym Water Fun Park. Jest to największy tego typu obiekt na Peloponezie posiadający m.in. dwie zjeżdżalnie wodne kamikaze oraz zjeżdżalnię z czarną dziurą o długości 110 m.
Cena 64 EUR/ 282 PLN

Jak jedziemy:

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry
2 dzień - przejazd przez Serbię i Macedonię, przyjazd do hotelu ok. godz. 20-tej, zakwaterowanie, kolacja
3-8/9 dzień - wypoczynek w Grecji, realizacja programu i wycieczka do Aten
9/10 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd w godzinach rannych, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry
10/11 dzień - przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.
[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu,
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd. Transport zależnie od oferty odbywa się najczęściej autokarami, jednak sukcesywnie staramy się uruchamiać wygodne i szybkie połączenia antenowe pociągami.
Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3-4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne).
Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca.
Uczestnicy na zbiórce muszą posiadać wypełnioną i podpisaną Kartę Kwalifikacyjną
oraz ważną legitymacje szkolną, a w przypadku imprez zagranicznych obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (może być tymczasowy).
W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.
Po tym numerem mogą Państwo uzyskać bieżące informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup oraz o ewentualnych opóźnieniach.

Cena zawiera:

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video) zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry- kierownika, wychowawców, instruktora ZUMBY, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena nie zawiera:

posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje dodatkowe:

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane minimalne kieszonkowe – ok 100 EUR+wycieczki fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 4 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie lata 2018

Już wkrótce najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!