Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 61 853 42 47

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
OPIS:
NAJbardziej rozjeżdżona impreza tej zimy pośród majestatycznych szczytów Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nareszcie poczujesz prawdziwą wolność, nieograniczoną przyjemność, maksymalną różnorodność, przestrzeń i wspaniałe chwile rozkoszy.

Lubimy Was rozpieszczać, dlatego zabieramy Was tej zimy do wyjątkowego miejsca na świecie pod względem wielkości obszaru do uprawiania sportów zimowych. Obszar Dolomiti SuperSki jest po prostu wspaniały! Fani narciarstwa&snowboardu szaleją na jego punkcie.

Nie możemy się już doczekać, aby razem z Wami poszusować w największej karuzeli narciarskiej Europy - Sella Ronda i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach alpejskimi widokami!Dolomiti SuperSki - Dolomity to kraina cudów, jedne z piękniejszych gór świata. Teren narciarki objęty jednym, wspólnym skipassem Dolomiti SuperSki to No 1 wśród światowych ośrodków narciarskich. Skipass obejmuje aż 12 wspaniałych ośrodków narciarskich, z czego My zabierzemy Was do 6 najpopularniejszych !

1 karnet Dolomiti SuperSki = 6 dni ​​niesamowitych wrażeń, każdego dnia w innym miejscu

Czekają na Was najsłynniejsze Doliny w Europie niemal bez odpinania nart, m.in:

Cortina d'Ampezzo nazywana przez wielu "Królową Dolomitów", jak widać tytuł zobowiązuje, gdyż w 2021 roku już po raz piąty będzie organizatorem Alpine Ski World Cup. Na własnych nartach&snowboardzie zobaczymy jak wyglądają przygotowania do 46 Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim.
Arabba z lodowcem Marmolada, najwyższym szczytem Dolomitów (3343 m n.p.m.) - co tu dużo mówić, bez wątpienia to obowiązkowy punkt każdego narciarza&snowboardzisty.
Nowoczesne wyciągi i świetnie przygotowane trasy w dolinie Alta Badia, Val Gardena i Val di Fassa stanowiące doskonałą bazę wypadową na wyprawę wokół masywu Sella, sprawią, że aż zakręci się Wam w głowach od różnorodności !
Civetta urokliwy ośrodek narciarski położony nad jeziorem Alleghe, w otoczeniu majestatycznych szczytów Sowy i lodowców Marmolady, określany bramą do Dolomitów zapewni Wam oszałamiających alpejskich widoków.

ZAKWATEROWANIE:


Hotel Al Sasso Di Stria** - obiekt zlokalizowany na przełęczy Falzarego, na granicy 3 popularnych ośrodków narciarskich, Cortina d'Ampezzo, Alta Badia i Arabba.

Na terenie hotelu, do dyspozycji Gości znajduje się: przechowalnia sprzętu narciarskiego, włoska restauracja, sala telewizyjna,

Zakwaterowani będziecie w przytulnych pokojach 3-4 osobowych z łazienką, możliwe łóżka piętrowe.

CO JEMY:

2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja 3-daniowa + bufet sałatkowy, woda do obiadokolacji w cenie), dania kuchni włoskiej i europejskiej serwowane w hotelowej restauracji.
Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

Istnieje możliwość realizacji diet np. wegetariańskiej, wegańskiej (za dodatkową opłatą 30PLN/turnus/os i po wcześniejszym zgłoszeniu)

PROGRAM:
NA STOKU

RELAX & FUN

Codzienna jazda w ferie na nartach lub snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średnio zaawansowany i zaawansowany) i wszystko w relaksującej atmosferze dobrej zabawy w skrócie RELAX & FUN!

Kadra zadba o dobrą i bezpieczną zabawę oraz luz na stoku pamiętając, aby każdy wrócił z uśmiechem na twarzy i powiedział, było EKSTRA!

2 godzinne szkolenia na stoku. Kadra zapewnia każdego dnia na stoku ok. 2 godzinne zajęcia z jazdy na nartach lub snowboardzie dzieląc się swoją wiedzą instruktorską i pasją do białego szaleństwa! Z pewnością poprawicie swoją technikę lub nauczycie się czegoś nowego.

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności

Średnio zaawansowana - zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
Zaawansowana - jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu.APRES SKI

zimowy chillout

Poza stokiem też można fajnie spędzić czas! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy po stokach, chillujemy i spędzamy czas w grupie! Pomysłowi wychowawcy grup zajmą się zorganizowaniem dla Was alpejskiego chillu, pomogą wstydliwym się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

Lodowisko - ok. 5 Eur/os

TRANSPORT:


Informacje transportowe dla turnusów: SAS/SD 3, 5
1 dzień

wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię, Szwajcarię*
2 dzień

przyjazd do hotelu ok. godz. 17.00-20.00, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień

wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne, wyjście na dyskotekę
9 dzień

wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 7.00-10.00, przejazd przez Włochy, Szwajcarię*, Austrię, Czechy/Niemcy*
10 dzień

przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusuINFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE. Nr tel. +48 664 097 679.

CENA ZAWIERA:
zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

CENA NIE ZAWIERA:
dopłat transportowych (zakładka transport), skipassów, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).CENY SKIPASSÓW
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Dolomiti Superski pass

SAS/SD 3
ok. 191 EUR

SAS/SD 5
ok. 213 EUR

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

TRANSPORT:
UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 0,50 EUR/os/doba (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.
Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Uderzenie zimy 2020

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!