Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 578 901 921

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Mapa
Program:

Party Time - obóz rekreacyjny (14-19 lat)

Poznaj imprezowy klimat Złotych Piasków! Czas na szaleństwo w najlepszych dyskotekach kurortu, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Oprócz clubów i imprezowania czeka na Was wiele atrakcji, animacji i wyzwań. Zaprosimy Was do zabawy w speed dating, kalambury, karaoke, Twoja twarz brzmi znajomo. Nie zabraknie Festiwalu kolorów, ZUMBY oraz Pool party przy najnowszych muzycznych hitach oraz flash moba w centrum miasta. Pogracie w siatkówkę, badmintona, porzucacie frisbee, powyginacie ciało grając w twistera i pościgacie się na materacach na basenie.  Będzie się działo, ale będzie też czas na prawdziwy, wakacyjny relaks - szeroka plaża, gorący piasek, morskie fale, wschody i zachody słońca, błękit nieba czekają. Plażowanie, kąpiele morskie, wypoczynek nad hotelowym basenem doda Wam energii. Jeśli to dla Was mało to czekamy na Wasze sugestie i  pomysły, aby te wakacje były dla Was niezapomniane.

Przykładowy program obozu:
1 dzień:
Zbiórka na lotnisku, przelot do Warny, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zapoznanie się uczestników z zasadami obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Kolacja i wieczorne spotkanie z miastem.
2 dzień:
Śniadanie, chillowanie na plaży. Obiad i sjesta. Wyścigi na materacach, speed dating. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
3 dzień:
Śniadanie, leniuchowanie na plaży lub przy basenie. Fakultatywnie całodniowa wycieczka do Nesebaru- zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury wpisanej na Listę UNESCO. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
4 dzień:
Śniadanie, dla chętnych turnieje sportowe lub relaks nad hotelowym basenem. Obiad i sjesta. Gra terenowa lub fakultatywnie wycieczka do Warny i Delfinarium. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
5 dzień:
Śniadanie. Opalanie i relaks przy hotelowym basenie. Obiad i sjesta. Popołudniowe Hawaii Party na plaży. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
6 dzień:
O wschodzie słońca festiwal kolorów. Śniadanie. Zumba i aqua aerobic na basenie. Obiad i sjesta. Dla chętnych spacer nadmorską promenadą do portu i do parku krajobrazowego z kameralnym monastyrem Aladża. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
7 dzień:
Śniadanie. Chillout na plaży lub fakultatywnie rejs statkiem po Morzu Czarnym podczas, którego będą odbywać się zabawy, animacje, a dla odważnych - skoki do wody. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
8 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Wylot do Polski.


Uwagi praktyczne:

Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Wyjścia do klubów/dyskotek dla uczestników od 16 roku życia – pod opieką kadry. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00.  Podczas oczekiwania na zakwaterowanie w pierwszym dniu przyjazdu i po wykwaterowaniu w ostatnim dniu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Walutą w Bułgarii jest lew bułgarski. 1 EUR = ok. 2 lewa. Czas w Bułgarii: czas polski + 1 godz. Rozkład lotu może ulec zmianie. Ostateczne potwierdzenie godzin lotu zostanie wysłane na adres e-mail podany w rezerwacji na ok. 5 dni przed obozem.

 


Zakwaterowanie
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Złote Piaski, Bułgaria


Uderzenie lata 2024

Juz wkrótce najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!