Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 578 901 921

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Mapa
Program:

Tureckie wakacje (16-18 lat)

1 dzień: 
Zbiórka na lotnisku w Katowicach - Pyrzowicach 2,5 godziny przed godziną wylotu, spotkanie z kadrą. Wylot do Bodrum. Przylot i transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.
2-7 dzień: 
Śniadania, kolacje, noclegi w hotelu i czas na „dolce far niente”, czyli wakacyjne "nicnierobienie". Codzienny, słoneczny relaks na plaży, kąpiele w morzu, wypoczynek przy hotelowym basenie i w hotelowym patio, wieczorne wyjścia do klubów i imprezowanie w dyskotekach, „bitwa na głosy” w pubie karaoke, Lunapark z kołem młyńskim, festiwal kolorów z neonowymi gadżetami i szalony limbo dance na plaży, energizery – sprawdzony sposób na udaną integrację oraz bogaty program fakultatywny. 
Nie zabraknie spotkania z:
- tureckimi zabytkami: wycieczka dolmuszami (popularnym tureckim środkiem lokomocji) do antycznej świątyni Apollina. Zdjęcie z głową Meduzy jest obowiązkowe!
- orientalną kuchnią: dövme dondurma („bite lody”) – zabawne widowisko i artyzm sprzedawcy, kebab i ajran – sposób na najlepszy lunch, „turkish caj”, szklaneczka w kształcie tulipana i lokum – najlepszy turecki deser,
- tureckimi suvenirami, orientalnymi przyprawami i egzotycznymi owocami – wyjazd na bazar w Didim. Amatorów zakupów w klimatyzowanych centrach handlowych zapraszamy do „Didyma Shopping Center”.
8 dzień:
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Wylot z Bodrum i przylot do Katowic. Zakończenie wyjazdu.


Uwagi praktyczne:

Czas w Turcji: czas polski + 1 godz. Sugerowane kieszonkowe ok 150 EUR (nie obejmuje programu fakultatywnego. Należy zabrać ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Kolejność atrakcji programowych ustali kadra obozu w zależności od predyspozycji uczestników. Wyjścia na dyskoteki pod opieką kadry. Wymagany dowód osobisty/ paszport – ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji.


Zakwaterowanie
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Didim, Aydın, Turcja


Uderzenie lata 2023

Najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!